Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hybrydy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hybrydy. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 grudnia 2015

Winter with Orly GelFX Snowcone & Mirroball

Witam Was poświątecznie i przedsylwestrowo :)

W końcu znalazłam chwilę, żeby tu usiąść i coś dla Was napisać :) Dziś mam do pokazania mani, które nosiłam w święta i w sumie jeszcze je noszę, chociaż odrost już jest porządny :D  Wiedziałam od razu, że chcę połączyć Orly GelFX Snowcone i Mirroball w zimowe mani. Zimy na razie ani widu ani słychy, więc chociaż paznokciami sobie rekompensuję :) Snowcone to iście zimowy odcień niebieskiego - jest bardzo chłodny, lekko zgaszony ale jednocześnie przyciągający uwagę. I chociaż snowcone to w rzeczywistości rożek z pokruszonym lodem, który ma nam zapewnić ochłodzenie w upalny dzień, to jako lakier zdecydowanie nadaje się także na zimową porę :D Mirroball miał tu za zadanie mienić się jak pierwszy śnieżek ^^ Łapię się na tym, że gdy siedzę przy zapalonym świetle ruszam sobie palcami i na niego patrzę :D Więc teraz to Wy sobie popatrzcie :)

niedziela, 6 grudnia 2015

Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr

Hej Słodziaki :D

Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)

wtorek, 1 grudnia 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień 2

Cześć Misie :)

Dziś drugi post z hyrbydowymi inspiracjami, czyli mix zdobień wykonanych przeze mnie u innych :) Dzisiaj mało tekstu, a więcej oglądania :) Zapraszam :)


Paznokcie mojej mamy - uwielbiany przez wszystkich boski Indigo Shanghai + muszelki z płytki BP-L 003.

czwartek, 12 listopada 2015

Dreamcatcher with Orly GelFX Gumdrop

Hejo Ptysie!

Tak jak zapowiadałam, kolejny post z hybrydowej serii z Orly :) Tym razem moje osobiste paznokcie i mani, które nosiłam 13 dni. Po tym czasie odrost mnie już denerwował, a i kciuk i wskazujący lewej ręki były trochę zdewastowane pilnikiem (tak to jest jak się robi hybrydy bez rękawiczek, nununu) :D Najpierw trochę o kolorze i zdobieniu, a w dalszej części postu o aplikacji systemu hybrydowego Orly GelFX.
Orly GelFX Gumdrop to mięta, po prostu. Idealna mięta. Była to moja miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż kłóciłam się sama ze sobą czy nie wziąć jednak Jealous, much?, ale wyboru nie żałuję, choć ten drugi pewnie i tak trafi w mój zbiór :D Gumdrop tak mi się podoba, że chciałam żeby był dobrze widoczny, więc postawił na lekkie zdobienie i motyw znany i lubiany, dobry na każdą porę roku - łapacz snów i piórka :)

czwartek, 29 października 2015

Fall in love with autumn with Orly GelFX

Hej Dziubaski :)

Dziś mam dla Was wyjątkowy post :) Nie zobaczycie moich paznokci. Będą tylko paznokcie mojej mamy ze zdobieniem, które ma na celu rozkochać Was w jesieni ^^ Osiągnąć ten cel pomaga mi Orly GelFX Pink Chocolate :D Seria GelFX to innowacyjny system hybrydowy zawierający witaminy, które mają chronić nasze paznokcie. A kolor Pink Chocolate? Jakby ktoś kazał mi wyobrazić sobie, jaki kolor miałaby różowa czekolada, to właśnie taki :D To coś pomiędzy różem, a nude. Coś, w czym moja mama zakochała się od pierwszego wejrzenia. Kolor, przez który przeszkadzała mi w robieniu mani, bo co chwila zabierała rękę żeby na niego popatrzeć :D Przy okazji pierwszego razu z hybrydą Orly "odpaliłam" też pierwszy raz rapidograf i ręcznie wykonałam zdobienie :) Motyw ten rzucił mi się kiedyś w oczy podczas przeglądania hybrydowej galerii u którejś firmy na facebooku. Uznałam, że to idealny kolor aby go użyć :) Tak więc oglądajcie!

poniedziałek, 27 lipca 2015

Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime

Witajcie Słoneczka :)

Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień

Hej Robaczki :)

Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!


Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!

niedziela, 12 kwietnia 2015

Semilac 073 Caribbean see

Hej Misiaki :)

Dziś przybywam do Was z hybrydą - z najpiękniejszym błękitem w mojej kolekcji ♥ Otóż mani hybrydowy wylądował na moich paznokciach w celu zapuszczenia ich przed Egiptem. Ciągle mi się łamały i nie mogłam doprowadzić ich do ulubionej długości. Dzięki nim mi się to udało i na wczasy pojechałam z pięknymi paznokciami ^^ Niestety nawet nie zrobiłam im zdjęcia :( No ale dziś o błękitnym Semilacu, czyli 073 Caribbean see od Diamond Cosmetics. Połączyłam go ze stemplami z płytki Qgirl-030 od Blueberry. Całość stworzyła look, która był interpretowany dwojako - np. mój tata uznał że to pisanki :D, natomiast mamie kojarzyły się z klimatami Bollywood, trochę styl mehndi :) A Wam z czym się bardziej kojarzą?

sobota, 27 grudnia 2014

Christmas mani

Witajcie Misiaczki :)

Dziś mam dla Was moje świąteczne zdobienie, które nadal gości na moich paznokciach :) Post będzie na szybko, ponieważ niedługo uciekam na "trzeci dzień świąt", ustanowiony w mojej rodzinie :D Natomiast jutro moje mani zginie zapewne śmiercią tragiczną, bo wybieram się na łyżwy i basen :D Zdjęć jest malutko, bo złapałam chwilkę czasu na obfocenie dopiero pierwszego dnia świąt przed wyjściem do cioci :( Mam nadzieję, że się nimi zadowolicie ^^

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Manicure hybrydowy - nakładanie, usuwanie, zdobienie.

Witajcie Słoneczka :)

Dziś zapraszam Was na obiecany post o hybrydach. Trochę zmieniłam swoją pierwszą koncepcję tego postu, ale myślę, że na lepsze. Chciałabym pokrótce omówić Wam nakładanie, usuwanie oraz proste zdobienie hybryd - taki mini poradnik na dobry początek :) Kilka z Was zostawiło mi pytania pod postem odnoście Semilac 042 Neon Raspberry i na nie oczywiście też odpowiem :) Od razu mówię, że nie jestem ekspertką w tej dziedzinie, uczę się na własnych błędach i cały czas zdobywam doświadczenie ;)

wtorek, 5 sierpnia 2014

Semilac 042 Neon Raspberry

Hej cześć i czołem :)

Tak tak, to ja :) Tym razem przybywam do Was znowu z hybrydami :) Po niebieskościach postanowiłam zaszaleć i na paznokciach wylądował niesamowity, neonowy róż prosto od Diamond Cosmetics. Zapewne większość z Was słyszała o ich hybrydach - Semilac  :) Dzisiaj pokażę Wam proste mani z ich użyciem z dodatkiem stempli i odrobinkę Wam o nich opowiem :) Najpierw zapraszam na zdjęcia:

czwartek, 17 lipca 2014

Blue paradise :)

Witajcie witajcie!

Nie nie, nie zapomniałam o Was :) Mam nadzieję, że Wy o mnie też nie ^^ Mamy naprawdę ładną pogodę, więc gdy mam wolne, wolę spędzać czas na dworze niż przed komputerem :) W zeszły poniedziałek w pracy zdecydowałam się zrobić sobie pierwszy raz hybrydy. Oczywiście postawiłam na odcienie niebieskiego :D Agnieszka strzeliła mi Russian Navy - cudny odcień granatu, który w słońcu ukazuje nam czerwone i niebieskie drobinki w połączeniu z pastelowym niebieskim Can't find my czechbook. Nie czułabym się dobrze, gdybym nie miała żadnego wzoru, więc na pastelu wylądował schizowany (jak to określiły go dziewczyny w pracy) stempel kolorkiem Keeping Suzi At Bay :) Zapraszam na zdjęcia w cieniu i pełnym słońcu: