Dzisiaj będzie bąbelkowe szaleństwo :D A wszystko za sprawą nowej firmy MA Trade, która sprowadziła do nas świetne naklejki wodne :) Bardzo nietypowe, pierwszy raz się z takimi u nas spotkałam. Byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzą i czy, i jeśli tak to czym, różnią się od tych, które już dobrze znamy.
Pierwsza różnica to oczywiście rozmiar blistra, jest dużo większy od standardowych naklejek. Ma 13 x 5,5 cm. Druga to duża różnorodność wzorów. Na jednym blistrze znajdziemy naprawdę sporo różnych wzorów, które możemy mixować w dowolny sposób :)
Miałam obawę, że nakładając naklejki na inny kolor niż biały po prostu nie będą ładnie wyglądać, że ich kolor nie będzie tak intensywny jak na papierku. Ale nie! Kolory naklejek na paznokciach pozostały takie same jak na kartoniku :) Aplikacja jest identyczna jak przy mniejszych: wycinamy, zdejmujemy folię ochronną, moczymy w wodzie ok. 20 sek., pęsetą przenosimy naklejkę na paznokieć, dociskamy wilgotnym wacikiem, nadmiar przy skórkach usuwamy pędzelkiem umoczonym w zmywaczu, zabezpieczamy topem i gotowe :)
Po wyczerpującym wstępie zapraszam na zdjęcia :) A na końcu postu znajdziecie niespodziankę ^^



