Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pastele. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pastele. Pokaż wszystkie posty

środa, 11 czerwca 2014

Bubble madness!

Dzisiaj będzie bąbelkowe szaleństwo :D A wszystko za sprawą nowej firmy MA Trade, która sprowadziła do nas świetne naklejki wodne :) Bardzo nietypowe, pierwszy raz się z takimi u nas spotkałam. Byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzą i czy, i jeśli tak to czym, różnią się od tych, które już dobrze znamy. 
Pierwsza różnica to oczywiście rozmiar blistra, jest dużo większy od standardowych naklejek. Ma 13 x 5,5 cm. Druga to duża różnorodność wzorów. Na jednym blistrze znajdziemy naprawdę sporo różnych wzorów, które możemy mixować w dowolny sposób :)
Miałam obawę, że nakładając naklejki na inny kolor niż biały po prostu nie będą ładnie wyglądać, że ich kolor nie będzie tak intensywny jak na papierku. Ale nie! Kolory naklejek na paznokciach pozostały takie same jak na kartoniku :) Aplikacja jest identyczna jak przy mniejszych: wycinamy, zdejmujemy folię ochronną, moczymy w wodzie ok. 20 sek., pęsetą przenosimy naklejkę na paznokieć, dociskamy wilgotnym wacikiem, nadmiar przy skórkach usuwamy pędzelkiem umoczonym w zmywaczu, zabezpieczamy topem i gotowe :)

Po wyczerpującym wstępie zapraszam na zdjęcia :) A na końcu postu znajdziecie niespodziankę ^^

wtorek, 3 czerwca 2014

So sweet ^^

Witajcie misiaki :)

Dziś kolejne zdobienie, które trochę leżało sobie w folderze. Zrobiłam je specjalnie na konkurs Cztery Pory Roku na facebooku i udało mi się zgarnąć zielony kuferek dobroci :) Zdobienie powstało podczas moich przygotowań do obrony, bardzo się wtedy spieszyłam i za szybko nałożyłam Poshe, czego skutkiem było obkurczenie lakieru w niektórych miejscach :/ Oczywiście zdjęcia to wszystko wyciągnęły, na żywo nie rzucało się to aż tak w oczy. Mimo wszystko chcę Wam pokazać moją  romantyczną, słodką  wersję "pochmurnego manicure" (nie wiem jaką to ma fachową nazwę, tak było na CPR). Zapraszam na zdjęcia :)

środa, 14 maja 2014

Holo + pastel + neon = ♥

Holo + pastel + neon = wszystko co kocham! Dziś mam dla Was połączenie holograficznego, brokatowego lakieru na czarnej bazie z pięknymi pastelowymi i neonowymi ćwiekami od Born Pretty Store :) 
Bardzo marzył mi się czarny holograf od Kiko – Techno Black, niestety jest już niedostępny. Jego dupe, czyli Flormara GL10 też nigdzie nie mogę dorwać. Ale to co powstało z nałożenia Flormara 392 gąbką na czarną bazę bardzo przypomina mój wymarzony lakier ^^ Przy okazji odkryłam nowy, ulubiony czarny lakier :)
Karuzela z połączeniem neonowych i pastelowych ćwieków chodziła za mną dłuższą chwilę. Mam już neonowe okrągłe i kwadratowe i zakochałam się w tej metodzie zdobienia! Dlatego bez wahania chwyciłam po następną karuzelę :)
Mój kciuk miał mały wypadek - uderzyłam się o biurko i go złamałam :( Proszę, nie zwracajcie na niego uwagi ;) 

Holo + pastel + neon = I love it all! Today I introduce a combination of holographic glitter nail polish on a black base with beautiful pastel and neon studs by Born Pretty Store :) 
I dreamed a long time about black holograph by Kiko - Techno Black. Unfortunately, it is unavailable. Its dupe - Flormar GL10 I can't get anywhere either. I applied Flormar 392 with a sponge on the black base and it, and I created something very similar to my dream nail polish ^^ By the way, I discovered a new favorite black nail polish :) 
I've been dreaming of a box with a combination of neon and pastel studs for a long time. I already have a neon round and square studs and I fell in love with this method of nail art! So without hesitation, I grabbed the next box :)
Tthumb had a small accident - I hit in my desk and I broke it :( Please, don't look at him ;)

niedziela, 11 maja 2014

Gradient spring!

Witajcie robaczki! :)

Na początku chcę podziękować za wszystkie życzenia powodzenia odnośnie obrony :* Od piątku jestem już panią inżynier ^^ Ze spokojem mogę mówić: Trust me, I'm an engineer :D Mam nadzieję, że teraz uda mi się wrócić do regularnego blogowania. Tęskniłam za Wami! ^^

Dużo wiosny u mnie na blogu, ale jestem fanką florystycznych motywów na paznokciach, więc nie ma się co dziwić :) Dzisiaj zapraszam na gradientową wersję wiosny :D Na bieli połączyłam niebieskości z różami, wyszło bardzo pozytywnie. Ten wzór długo czekał na swoją premierę na blogu, sama nie wiem czemu. ;) Mani robione jeszcze w czasie, kiedy paznokcie były w dobrej kondycji i mogły być trochę dłuższe :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 6 maja 2014

Let's take a walk through Paris...

Witajcie Słoneczka!

Dziś skończyłam opracowywać ostatni, 16-sty dział pytań na obronę. Wielki dzień już w piątek. Czuję się strasznie, nie mogę w nocy spać, stresuję się i wiecznie boli mnie brzuch :( Wszyscy mówią, że obrona nie jest warta takiego stresu, ale moja wewnętrzna panikara nie pozwala mi się uspokoić. Ale! Miałam napisać post aby się odstresować i na chwile przenieść swoje myśli, więc już nie biadolę :)

Dziś chciałabym Was zabrać na krótki spacer po Paryżu. Miasto, którego symbolem są wieża Eiffela, modne kobiety i romantyczność. Wszystko to starałam się zawrzeć na paznokciach. Nigdy nie byłam w Paryżu, mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się po nim przespacerować... ;)

środa, 16 kwietnia 2014

Purple flowers

Dziś mam Wam do pokazania subtelne, wiosenne mani utrzymane jedynie w fioletach. Mimo iż było bardzo skromne i proste, to zebrało wiele komplementów. „Urocze” – to słyszałam najczęściej :) Stemple zrobione są lakierem holograficznym, niestety nie było słońca gdy robiłam zdjęcia i nie widać holo błysku :( Za to w płytce się zakochałam Born Pretty Store (jak chyba we wszystkich z serii QA które posiadam ^^) ale o niej poczytacie na końcu :)

Today I’ll show you the subtle, spring mani maintained only in purples. Although it was very modest and simple, I received a lot of compliments for it. "Charming" - that's what I've heard most often :) Stamps are made of holographic paint, but when I was taking photos, there was no sun, and you can’t see the holo flash :( But I fell in love with the Born Pretty Store plate (like probably all of the QA series I have ^ ^) but you'll read about it at the end :)

wtorek, 1 kwietnia 2014

Lace nail art

Koronki to coś, co dziewczynki lubią ^^ Dziś mam dla Was koronkowy nail art. Wybrałam pastelowe odcienie: miętę i morelkę, a do tego delikatną koronkę. Całość ładnie ze sobą gra i choć jest skromnie, to moim zdaniem wygląda niebanalnie. Zapraszam na zdjęcia i recenzję zestawu koronek od Born Pretty Store.

Lace is something that girls like ^ ^ Today I have lace nail art for you. I chose pastel colors: mint and apricot, and some this delicate lace to go with it. It looks nicely altogether, and although it is simple, I think it looks sophistically. Now take a look at the photos and review of a set of lace from Born Pretty Store.

czwartek, 20 marca 2014

Tulips


Tuli pan panią, a pani pana :)

Dziś zapraszam Was na tulipanowe, wiosenne mani, które stworzyłam z myślą o wiosennym konkursie Nailpolis. Jeśli Wam się spodoba, to gorąco proszę o Wasze głosiki, wystarczy kliknąć 'vote for this design' o tutaj :) Można oddać jeden głos dziennie ;)

Mani poświeciłam dużo czasu. Najpierw dwie wartswy białej bazy. Na to gąbeczką nałożyłam cztery różne lakiery: pastelowy żółty, brzoskwinkowy, różowy i błękitny. W międzyczasie przygotowałam na foli naklejki, kolejno: lakier bezbarwny, stemple, kolorowanie, lakier bazbarwny. Przykleiłam i pokryłam topem :) Czaso- i pracochłonne, ale wydaje mi się, że efekt był tego wart :) Na początku nie byłam do niego przekonana, ale na następny dzień stwierdziłam, że jednak jest ładnie ^^ Zapraszam na fotki :)

piątek, 14 marca 2014

1 urodziny bloga!

Witajcie moi drodzy :)
Dzisiejszy post jest dla mnie wyjątkowy, tak samo jak mani, które przygotowałam. Otóż rok temu napisałam tutaj swój pierwszy post, w którym pisałam, że mam tysiące pomysłów na tego bloga. Dziś stwierdzam, że sporą część udało mi się zrealizować, ale także spora część jeszcze przede mną. Najpierw zapraszam Was na mani, oczywiście w kolorze, z którym mnie kojarzycie - niebieskim :) Jest pastelowo i słodko! Do zdjęć również się bardzo przyłożyłam i bardzo podoba mi się efekt - mam nadzieję, że lubicie oglądać fotki, bo trochę tego wyszło ;)

Wszystkiego najsłodszego, mój blogu ^^

niedziela, 12 stycznia 2014

Catch a dream!

Po brokatach zapragnęłam mieć coś spokojnego i delikatnego na paznokciach. Najpierw miałam w planach jakieś całopaznokciowe stemple. Przeglądając płytki Bundle Monster natrafiłam na łapacz snów, który podobał mi się od samego początku. Wcześniej na fb widziałam ten motyw u Marchewki i to wszystko sprawiło, że też postanowiłam przełożyć go na swoje paznokcie :)

środa, 20 listopada 2013

Flower nails!

Dziś mam Wam do pokazania naklejki, które wspaniale mi się nosiło! Same chciałyście zobaczyć je jako pierwsze z paczuszki od Born Pretty Store i oto są - w towarzystwie najładniejszego różu jaki posiadam, czyli Orly Pink Waterfall. Zapraszam na efekt tego słodkiego połączenia:

Today I show you stickers, which I wore on nails with pleasure! You chose what you want to see first from the parcel from Born Pretty Store and these are - with the prettiest pink polish which I have, namely Orly Pink Waterfall. I invite you to see the effects of this sweet combination:

środa, 19 czerwca 2013

Pastelove love

Miałam pewną wizję, w niedzielę postanowiłam ją przełożyć na paznokcie. Musiały być delikatne, bo w poniedziałek miałam egzamin, ustny w dodatku. Wymarzyłam sobie pastelowe ciapajki. Niestety gdy już je zrobiłam byłam trochę zawiedziona, odbiegało to od mojej wizji. Ale im dłużej nosiłam te pastelki tym bardziej się w nich zakochiwałam. I tak szykując wczoraj zdjęcia przez przypadek napisałam pastelove przez 'v' i mi się spodobało :) Zapraszam na zdjęcia: