Wybaczcie małą przerwę, ale dużo się u mnie działo ostatnio. Najpierw wybyłam na weekend, potem się rozchorowałam i przez tydzień leżałam w łóżku, a potem musiałam nadrobić ten przechorowany tydzień. Poza tym jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń na ślub no i czas mi ucieka przez palce :)
Dziś pokażę Wam pierwszy lakier z pudełka od Golden Rose z kolekcji Ice Chic :) Zawartość mogłyście podejrzeć na facebooku :) Na pierwszy ogień poszedł uroczy, słodki róż nr 28. Kolorek ma baaaardzo drobny srebrny shimmer, który na paznokciach jest prawie niewidoczny. Podczas malowania nie lubi za bardzo poprawek, u mnie oglądacie dwie warstwy - super wynik jak na taki kolor :) Schnie przeciętnie, dłużej niż seria Color Expret czy Gel Prodigy, ale wysycha na mega połysk. Jeśli dacie mu czas i poczekacie do pełnego wyschnięcia, to top nie jest zupełnie potrzebny - u mnie oglądacie go solo :) Warto pod spód zastosować wygładzającą bazę, ja użyłam Golden Rose Nail Expert Smoothing base - wtedy lakier tworzy piękna taflę :) Obejrzyjcie parę fotek tego uroczego gagatka:



