Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 11 marca 2016

Golden Rose Ice Chic 28

Cześć Ptysie :)

Wybaczcie małą przerwę, ale dużo się u mnie działo ostatnio. Najpierw wybyłam na weekend, potem się rozchorowałam i przez tydzień leżałam w łóżku, a potem musiałam nadrobić ten przechorowany tydzień. Poza tym jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń na ślub no i czas mi ucieka przez palce :) 
Dziś pokażę Wam pierwszy lakier z pudełka od Golden Rose z kolekcji Ice Chic :) Zawartość mogłyście podejrzeć na facebooku :) Na pierwszy ogień poszedł uroczy, słodki róż nr 28. Kolorek ma baaaardzo drobny srebrny shimmer, który na paznokciach jest prawie niewidoczny. Podczas malowania nie lubi za bardzo poprawek, u mnie oglądacie dwie warstwy - super wynik jak na taki kolor :) Schnie przeciętnie, dłużej niż seria Color Expret czy Gel Prodigy, ale wysycha na mega połysk. Jeśli dacie mu czas i poczekacie do pełnego wyschnięcia, to top nie jest zupełnie potrzebny - u mnie oglądacie go solo :) Warto pod spód zastosować wygładzającą bazę, ja użyłam Golden Rose Nail Expert Smoothing base - wtedy lakier tworzy piękna taflę :) Obejrzyjcie parę fotek tego uroczego gagatka:

poniedziałek, 22 lutego 2016

Marshmallow, czyli kolory roku 2016 z NeoNail

Cześć Misiaki :)

Gdy na profilu NeoNail zobaczyłam post z kolorami roku 2016 wybranymi przez Pantone Color Institute - Rose Quartz i Serenity, zakochałam się! Pastele! Róże i niebieskości! Moje ukochane połączenie ♥ Od razu chwyciłam moje pastele od NeoNail - 4627 Pink Pudding i 4801 Acapulco - pasują idealnie, co nie? :) Sześcioletnia siostra mojego Kuby gdy zobaczyła moje paznokcie krzyknęła z zachwytu "Wyglądają zupełnie jak pianki!". Kurczę, dzieci są niesamowite - nie wiem dlaczego ja na to wcześniej nie wpadłam ^^ Tak więc zapraszam Was na słodkie paznokcie w kolorach roku z dodatkiem cudnych holograficznych naklejek, również od NeoNail :)

wtorek, 16 lutego 2016

Pusheen with Orly GelFX Mirror Mirror & Pink Chocolate

Hej Kociaki :D

Z pewnością każda z Was wie, że jestem niepoprawną kociarą :D Poza moją najdroższą Hoshi, którą kocham ponad wszystko, uwielbiam też każdego kota na świecie :) A kto nie jest fanem puszystej, szarej kotki, zwanej Pusheen? Ja jestem i jestem niemal pewna, że każda z Was ją zna lub chociaż kojarzy i zapewne przynajmniej lubi :D Gdy dostałam od koleżanki naklejki w Pusheeny nie mogłam się doczekać ich użycia :) Zestawiłam je z hybrydamy z systemu Orly Gel FX szarością Mirror Mirror i akcentem czerwono-różowym Pink Chocolate :) Mani nosiłam z wielką przyjemnością i każdemu pchałam przed nos moje paznokcie :D Psss...  Miałam przeciek, że w Orly też uwielbiają koty ^^ 

środa, 3 lutego 2016

Let it snow ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misiaki :)

Ostatnio było u mnie krucho z czasem, bo ostatni semestr magisterki no i wiecie... Ale przedmioty zaliczone już wszystkie, zostało pracę pisać :D Mam nadzieję, że teraz będę miała trochę więcej chwil na paznokcie i bloga :) Jakiś czas temu zawitała do mnie zima, ale niestety szybko się zmyła :( Postanowiłam podjąć próbę jej przywołania i tak oto na moich paznokciach zagościł mani ze śnieżynkami inspirowany cudną bransoletką od Arcy-Dziełka ♥ Bransoletkę noszę całą zimę, jestem w niej zakochana po uszy! Do stworzenia zimowego mani wykorzystałam także najpiękniejszą płytkę do stempli na świecie, czyli B. loves plates B.05 let it snow ♥ Ania z Arcy-Dziełek i Ania z B. loves plates dobrze znają się na swojej robocie - coś jest w tych Aniach, no nie? :D A teraz zapraszam Was na zdjęcia ^^

wtorek, 26 stycznia 2016

Elegant with Orly GelFX Forever Crimson & Mirroball

Cześć Ptysie :)

Dziś znowu bohaterką postu będzie moja mama, a dokładniej jej paznokcie :) Moja mama to bardzo elegancka kobieta, która kocha czerwień na paznokciach. Forever Crimson - czyli wieczny szkarłat, brzmi pięknie, co? Orly zadbało, aby nie tylko pięknie brzmiało, ale i pięknie reprezentowało się na paznokciach :) Zestawiłam to cudo z odrobiną Mirroball i srebrnym ornamentem dla pogłębienia elegancji. Mama jak zwykle zachwycona mani, a ja jak zwykle zachwycona aplikacją :) Wiem, że praktycznie przy okazji każdego postu z Orly zachwalam Wam system Gel FX, ale naprawdę warto zainwestować w te produkty. Ja jestem po uszy zakochana w witaminowej bazie ^^ Ale o tym Wam już pisałam :D Więc oglądajcie zdjęcia :)

środa, 13 stycznia 2016

Winter in the galaxy! with NeoNail 5009 Andromeda

Cześć Robaczki :)

Dziś przedstawię Wam moją nową hybrydową znajomość - mowa o marce NeoNail. Na wstępie mogę napisać Wam, że żałuję, że dopiero teraz ta znajomość się narodziła, bo czuję, że wyjdzie z tego niezła przyjaźń :D Potężna paczka przybyła do mnie dokładnie w Wigilię, a jej zawartość mogłyście zobaczyć na facebooku :) Dzień przed sylwestrem uznałam, że muszę wypróbować nowe hybrydy i tak na moje paznokcie trafiła Andromeda *.* Dziewczyny, mówię Wam - miłość od pierwszego wejrzenia! To dosłownie galaktyka zamknięta w hybrydzie! W Wigilię również przybył do mnie prezent gwiazdkowo-zimowy od B. loves plates i uznałam to za znak - trzeba połączyć :D I tak oto w galaktyce zaczęła się zima :D Oglądajcie!

czwartek, 7 stycznia 2016

Barry M Fashion Icon

Hej Misiaki :)

W związku z tym, że nie było nic na sylwestra, mam zamiar pokazać Wam dziś lakier idealny na karnawał. W sumie to nie tylko na karnawał, ale na każdą imprezę o każdej porze roku :D Mowa o Fashion Icon od Barry M z kolekcji Glitterati. Jest to lakier, który pod każdym kątem wygląda inaczej, ale załamuje się pomiędzy granatem a fioletem. Ma pierdyliard drobinek :D Granatowych, fioletowych i holograficznych. U mnie oglądacie go na czarnej bazie. Najpierw chciałam go czymś przyozdobić, ale potem stwierdziłam, że nie ma sensu. On przyćmi wszystko :D Oglądajcie i podziwiajcie tego króla imprez :)

wtorek, 29 grudnia 2015

Winter with Orly GelFX Snowcone & Mirroball

Witam Was poświątecznie i przedsylwestrowo :)

W końcu znalazłam chwilę, żeby tu usiąść i coś dla Was napisać :) Dziś mam do pokazania mani, które nosiłam w święta i w sumie jeszcze je noszę, chociaż odrost już jest porządny :D  Wiedziałam od razu, że chcę połączyć Orly GelFX Snowcone i Mirroball w zimowe mani. Zimy na razie ani widu ani słychy, więc chociaż paznokciami sobie rekompensuję :) Snowcone to iście zimowy odcień niebieskiego - jest bardzo chłodny, lekko zgaszony ale jednocześnie przyciągający uwagę. I chociaż snowcone to w rzeczywistości rożek z pokruszonym lodem, który ma nam zapewnić ochłodzenie w upalny dzień, to jako lakier zdecydowanie nadaje się także na zimową porę :D Mirroball miał tu za zadanie mienić się jak pierwszy śnieżek ^^ Łapię się na tym, że gdy siedzę przy zapalonym świetle ruszam sobie palcami i na niego patrzę :D Więc teraz to Wy sobie popatrzcie :)

niedziela, 6 grudnia 2015

Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr

Hej Słodziaki :D

Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)

wtorek, 1 grudnia 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień 2

Cześć Misie :)

Dziś drugi post z hyrbydowymi inspiracjami, czyli mix zdobień wykonanych przeze mnie u innych :) Dzisiaj mało tekstu, a więcej oglądania :) Zapraszam :)


Paznokcie mojej mamy - uwielbiany przez wszystkich boski Indigo Shanghai + muszelki z płytki BP-L 003.

czwartek, 12 listopada 2015

Dreamcatcher with Orly GelFX Gumdrop

Hejo Ptysie!

Tak jak zapowiadałam, kolejny post z hybrydowej serii z Orly :) Tym razem moje osobiste paznokcie i mani, które nosiłam 13 dni. Po tym czasie odrost mnie już denerwował, a i kciuk i wskazujący lewej ręki były trochę zdewastowane pilnikiem (tak to jest jak się robi hybrydy bez rękawiczek, nununu) :D Najpierw trochę o kolorze i zdobieniu, a w dalszej części postu o aplikacji systemu hybrydowego Orly GelFX.
Orly GelFX Gumdrop to mięta, po prostu. Idealna mięta. Była to moja miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż kłóciłam się sama ze sobą czy nie wziąć jednak Jealous, much?, ale wyboru nie żałuję, choć ten drugi pewnie i tak trafi w mój zbiór :D Gumdrop tak mi się podoba, że chciałam żeby był dobrze widoczny, więc postawił na lekkie zdobienie i motyw znany i lubiany, dobry na każdą porę roku - łapacz snów i piórka :)

czwartek, 5 listopada 2015

Forget me not!

Hej Misie :)

Niezapominajki
to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem,
patrzą modrym oczkiem.

Gdy się płynie łódką,
Śmieją się cichutko
I szepcą mi skromnie:
„Nie zapomnij o mnie”.

Zdobienie powstało bardzo na szybko z braku czasu. Gdy nie mam czasu, sięgam po moje ulubione kolory i wzory, bo wiem, że one zawsze będa u mnie dobrze wyglądać. Tym razem postawiłam na B. a Raindrop w towarzystwie B. a Blue Ocean ze wzorem z płytki, z której zawsze coś wybiorę, czyli Flower Power, a wszystko to od B. loves Plates :) Niby na szybko, a urok swój ma - zupełnie jak niezapominajki ^^

czwartek, 29 października 2015

Fall in love with autumn with Orly GelFX

Hej Dziubaski :)

Dziś mam dla Was wyjątkowy post :) Nie zobaczycie moich paznokci. Będą tylko paznokcie mojej mamy ze zdobieniem, które ma na celu rozkochać Was w jesieni ^^ Osiągnąć ten cel pomaga mi Orly GelFX Pink Chocolate :D Seria GelFX to innowacyjny system hybrydowy zawierający witaminy, które mają chronić nasze paznokcie. A kolor Pink Chocolate? Jakby ktoś kazał mi wyobrazić sobie, jaki kolor miałaby różowa czekolada, to właśnie taki :D To coś pomiędzy różem, a nude. Coś, w czym moja mama zakochała się od pierwszego wejrzenia. Kolor, przez który przeszkadzała mi w robieniu mani, bo co chwila zabierała rękę żeby na niego popatrzeć :D Przy okazji pierwszego razu z hybrydą Orly "odpaliłam" też pierwszy raz rapidograf i ręcznie wykonałam zdobienie :) Motyw ten rzucił mi się kiedyś w oczy podczas przeglądania hybrydowej galerii u którejś firmy na facebooku. Uznałam, że to idealny kolor aby go użyć :) Tak więc oglądajcie!

wtorek, 20 października 2015

Golden Rose Prodigy Gel Duo 6, 7 i 13

+ Golden Rose Extreme Sparkle Eyeliner 102

Hej Misiaki :)

Dziś przybywam do Was z obiecaną recenzją i swatchami nowej serii lakierów Golden Rose - Prodigy Gel Duo :) Do testów otrzymałam kolory 6, 7 i 13. Wszystkie idealnie trafiają w mój gust. Bałam się przede wszystkim schnięcia - tak już bywa, że lakiery wyglądające jak hybryda a nie potrzebujące lampy zazwyczaj schną w nieskończoność. Miałam obawy także o krycie. Jesteście ciekawe jak wypadły nowe zestawy od Golden Rose? Zapraszam na swatche i opisy :) Na końcu znajdziecie także zdjęcia i recenzję eyelinera Extreme Sparkle 102 ^^

wtorek, 6 października 2015

Swirl swirl, babe! || BPL-027 & Plate organizer BPS

Hej Cukiereczki!
Hi Lovelies!

Po ostatnich słodkich i uroczych mani naszła mnie ochota na coś bardziej szalonego z neonem. Przejrzałam swoje płytki i zobaczyłam TEN wzór na płytce BPL-027 od Born Pretty Store. Musiałam go użyć :D Gradientowe stemple były ostatnio, więc tym razem zrobiłam przypadkowe ciapki na wzorze i tak wyszło moje zakręcone mani :D Wszyscy zwracali na nie uwagę, naprawdę rzucało się w oczy :D Więc teraz Wy rzućcie na nie swoim okiem ^^ A na końcu mała recenzja organizera na płytki od BPS :)

After the last sweet and charming manis I felt like trying something crazier with neons. I looked through my plate and I saw THIS pattern on the BPL-027 plate from Born Pretty Store. I had to use it :D I've made gradient stamps recently, so this time I made some random spots on design and that’s how my swirly mani came :D Everyone paid attention to them, they were really eye-catching :D So now you take a look at the photos ^^And at the end there's a short review of the plate organizer from BPS :)

niedziela, 27 września 2015

Love, love, love ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misiaki :)

Dziś mam dla Was kolejne zdobienie inspirowane - tym razem bransoletką z kamienia, oczywiście od Arcy-Dziełka :) To uroczy malinowy marmurek z napisem Love - od razu do głowy przyszedł mi saran wrap z miłosnymi stemplami ^^ Bransoletką jestem oczarowana - zazwyczaj wolę szklane koraliki, ale ta jest naprawdę prześliczna :) Do marmurka na paznokciach wykorzystałam najpiękniejszą malinę w mojej kolekcji od Hean - idealnie się sprawdza w miłosnych zdobieniach :D Robiąc zdjęcia ucieleśniłam zwrot "miłość na dłoni" - ciekawe? To oglądajcie zdjęcia, duuużo zdjęć ^^

niedziela, 20 września 2015

In enchanted garden ♥

Hej Ślicznotki :D
Hello Pretties :D

Gdy przybyła do mnie płytka B.04 leaves of happiness od B. loves plates od razu wiedziałam, że pokoloruję wzór liści w prawym dolnym rogu. Rozmawiając z Anią – założycielką B. loves plates wpadłam na pomysł zdobienia w stylu zaczarowane drzewo, zaczarowany ogród. Dla mnie magicznymi kolorami kojarzącymi się z takimi klimatami są oczywiście pastele, a te które przywiozłam z Grecji pasowały idealnie. I tak z płytką B.04, lakierem do stempli BPL01, pastelami z Grecji i Jumbo stemplem stworzyłam coś, co mi samej zaparło dech w piersiach. Zakochałam się. Uważam, że to moje najpiękniejsze zdobienie od kilku dobrych miesięcy. I poczułam, że wystemplowałam prawdę ze zdrapki – „Stamp your dreams with B. loves plates” ♥

When B.04 leaves of happiness plate from B. loves plates came to me I knew that I’ll make the pattern of leaves in the bottom right corner. Chatting with Anna - the founder of B. loves plates I had the idea of mani in enchanted tree/enchanted garden style. For me, obviously pastels are magical colors associated with such climate, and the ones I brought from Greece fit perfectly. And so with the B.04 plate, BPL01 stamping polish, pastels from Greece and Jumbo stamper I created something which was breathtaking. I fell in love. I think it's my most beautiful mani in a couple of months. I felt that stamped truth from scraper – „Stamp your dreams with B. loves plates” ♥

niedziela, 13 września 2015

Kaleidoscope || BPL-028 & Big stamper - Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hi Beauties :)

Pamiętacie wielką pakę od Born Pretty Store, którą Wam pokazywałam na facebooku? Znajdowała się w niej jedna płytką, która gdy tylko zobaczyłam wiedziałam, że to z nią zrobię pierwsze mani. Mowa o BPL-028 :) Wzięłam moją ulubioną czerń, nowe lakiery do stempli oraz nowy stempel  i zaczęłam działać :D Wyszło mi coś, co skojarzyło się mi się od razu z kalejdoskopem ^^ Zapraszam Was na zdjęcia oraz recenzję płytki i stempla :)

Do you remember that big package from Born Pretty Store I showed you on facebookThere was this one plate that I knew it that first mani will be with it as soon as I saw it. It’s BPL-028 :) I took my favorite black nail polish, new stamping polishes and a new stamper and I got to work :D I got something that I associated with a kaleidoscope immediately ^^ Let's take a look at the photos and review stamping plate and stamper :)

niedziela, 6 września 2015

♥ I love blue ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misie :)

Nie od dziś wiecie, że szaleję za kolorem niebieskim :) No i dziś znowu będzie niebiesko, ale też trochę wyjątkowo - bo nie tylko same paznokcie są niebieskie :) Jeśli śledzicie mój fanpage to wiecie, że zostałam wybrana do projektu blogerskiego organizowanego przez Arcy-Dziełka. Dziś mani inspirowane moim wymarzonym, gradientowym, niebieskim zestawem bransoletek ♥ Pomysł nie wziął się znikąd, otóż moje druhny na moim ślubie będą właśnie w ten sposób ubrane, od granatu, przez niebieski po błękit :) Piękny, głęboki kobalt będzie moim kolorem przewodnim w tym dniu, ale póki co zachwycam się bransoletkami, które noszę teraz praktycznie codziennie. Premierowo mogłyście je zobaczyć na instagramie :) Zapraszam na zdjęcia:

niedziela, 30 sierpnia 2015

Evrēe Max Repair - regenerujące serum do paznokci

Witajcie Słoneczka :)

Dziś przybywam do Was z zapowiadaną recenzją serum do paznokci od Evrēe. Max Repair stosuję od powrotu z Grecji i ściągnięcia hybryd, czyli ok. półtora miesiąca. Moje paznokcie na początku były w stanie krytycznym, z moich ukochanych kwadratów musiałam zrobić sobie coś na kształt migdałków, ponieważ rogi dosłownie mi się kruszyły :( Bardzo źle czułam się w tym kształcie, nie zrobiłam wtedy ani jednego zdjęcia. Po dwóch tygodniach stosowania odżywki Evrēe mogłam powrócić do kwadratów! Paznokcie zaczęły mi bardzo szybko rosnąć - to był pierwszy efekt jaki zauważyłam przy stosowaniu serum. Nie jestem osobą konsekwentną jeśli chodzi o używanie takich specyfików - podobnie było i z tym, nie używałam go regularnie (shame on me!) :) Zazwyczaj robiłam to przed malowaniem paznokci, po lekkim zmatowieniu płytki blokiem. Zostawiałam serum na paznokciach i skórkach na ok. 20 min, następnie wmasowywałam je w płytkę i skórki. Na początku działo się tak średnio co trzy dni, potem rzadziej. Wieczorami gdy mi się przypomniało nakładałam serum na same skórki wokół paznokcia i wmasowywałam je.