Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stempelki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stempelki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 6 września 2015

♥ I love blue ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misie :)

Nie od dziś wiecie, że szaleję za kolorem niebieskim :) No i dziś znowu będzie niebiesko, ale też trochę wyjątkowo - bo nie tylko same paznokcie są niebieskie :) Jeśli śledzicie mój fanpage to wiecie, że zostałam wybrana do projektu blogerskiego organizowanego przez Arcy-Dziełka. Dziś mani inspirowane moim wymarzonym, gradientowym, niebieskim zestawem bransoletek ♥ Pomysł nie wziął się znikąd, otóż moje druhny na moim ślubie będą właśnie w ten sposób ubrane, od granatu, przez niebieski po błękit :) Piękny, głęboki kobalt będzie moim kolorem przewodnim w tym dniu, ale póki co zachwycam się bransoletkami, które noszę teraz praktycznie codziennie. Premierowo mogłyście je zobaczyć na instagramie :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 25 sierpnia 2015

Neon elegant

Hej Misiaki :)

Kolory neonowe kojarzą się niezmiennie z latem, ale czy można je wykorzystać do eleganckiego mani? Oczywiście, że tak! W połączeniu z holograficznym srebrem i czarnym stemplem prezentowało się naprawdę elegancko, ale także świeżo i letnio :) Wiele razy podczas malowania zmieniałam koncepcję, na początku czerni nie było w planie. Ale srebrny za słabo krył na różu, zaś róż na srebrze miał inny odcień niż na "gołym" paznokciu. W planie od razu był wzór geometryczny, więc po nieudanych próbach z tasiemką sięgnęłam po niezawodną płytkę B. loves Plates B.01 geometry is perfect, a chevron wybrałam bez namysłu. Ostatecznie jednak efekt bardzo mnie zadowolił, a mani nosiłam tydzień :) Miałam je na pokazie Semilac, jedna pani w kolejce po kawę złapała mnie za palce i z przejęciem spytała "jaki to kolor Semilac?!", heh, a to jednak zwykły lakier, a nie hybryda. No, może nie do końca taki zwykły, bo to Picture Polish Hot Lips, najlepszy neonowy róż w mojej kolekcji :) Zapraszam na zdjęcia:

poniedziałek, 27 lipca 2015

Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime

Witajcie Słoneczka :)

Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)

niedziela, 28 czerwca 2015

Lime flowers!

Hej Misiaki :)

Przybywam dziś do Was z moimi własnymi paznokciami! Zdobienie jest wprawdzie z początku czerwca, ale myślę że nadal na topie, bo jest bardzo letnie :) Kwiaty limonki są białe, ale jakoś tak mi spasował tytuł do zdobienia, mimo iż jest czarne :D Użyłam świetnej płytki hehe019 od Blueberry :) Bazą jest piękna limonka od Essence - prezent od narzeczonego z okazji Dnia Dziecka ^^ A moim pomocnikiem w robieniu stempli była niebieska guma, również od Blueberry :D Zobaczycie ją i poczytacie o niej na końcu. Zapraszam! :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień

Hej Robaczki :)

Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!


Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!

środa, 27 maja 2015

Matryoshka dolls || TwinNails with B for Beautiful Nails ♥

Hej Ślicznotki :D
Hi Pretties :D

Dziś zapowiadany specjalny post ^^ Otóż razem z Anią z bloga B For Beautiful Nails przygotowałyśmy Twin nails! Motywem przewodnim są słodkie matrioszki :) Obie miałyśmy ochotę na mani z tymi uroczymi laleczkami, więc podczas rozmowy wpadłyśmy na to, aby zrobić takie same :D Oglądajcie!

Today announced special post ^^ So with Anna from B For Beautiful Nails blog we prepared Twin nails! Sweet matryoshka dolls are a leitmotif :) We both had a willingness on mani with these charming little dolls, so when we talking we hit on an idea to do the same :D So let's take a look at the photos!

środa, 20 maja 2015

Light as a feather || BP-L018 Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hi Beauties :)

Pewnie część z Was czekała na post w niedzielę, jednak projekt do wykonania na studia uniemożliwił mi napisanie go. Więc jestem dziś :) Zaprezentuję Wam płytkę BP-L018 z nowej kolekcji Born Pretty Store. Płytka zdecydowanie jest w klimacie zimowym, norweskie, swetrowe wzory. Niedawno zakupiłam zestaw trzech bransoletek z zawieszka w kształcie piórka. Co to ma wspólnego z płytką? Otóż bransoletki posłużyły mi za inspirację, a na płytce znajduje się cudne piórko :) Zapraszam na zdjęcia i recenzję:

Probably some of you waited for a post on Sunday, however the project to do for studies don't allowed me to write it. So I'm here today :) I'll show you BP-L018 plate from the new collection Born Pretty Store. Plate is definitely in winter climates, norwegian, sweaters patterns. I recently bought a set of three bracelets with charm in the shape of the feather. What does this have to do with the plate? Well, bracelets were my inspiration, and on the plate is wonderful feather :) Take a look at the photos and review:

niedziela, 10 maja 2015

Neon illusion!

Hej Robaczki :)

Melduję się na blogowym posterunku! Długo mnie nie było, ale to przez wyjazd do Egiptu, a potem natłok na studiach. Ostatnio noszę cały czas jeden kolor na paznokciach :( Ale w piątek naszła mnie wena i wczoraj w końcu zrobiłam nowe mani oraz przygotowałam zdjęcia poprzedniego, także wszystko idzie w dobrym kierunku i dzięki temu dziś jest post :D
Dziś mam dla Was neonową iluzję, którą na paznokciach stworzyłam dzięki niesamowitej płytce B.03 mind blown od B. loves Plates :) Sukienka, którą mam na sobie nie jest przypadkiem - otóż Ania, właścicielka i kreatorka naszej pierworodnej płytkowej marki (no i oczywiście każdy ją zna z B for Beautiful Nails) ma taką samą ^^ Gdy pokazałam B. przedpremierowo zdjęcia, od razu napisała 'Nasza sukienka!'. Wpasowała się idealnie w klimat i kolory mani :) W autobusie mani zwróciło uwagę dwóch dziewczyn, które szeptały na temat moich paznokci, chyba nie zdając sobie sprawy z tego że słyszę :D Ale to było miłe ^^ No więc zapraszam na fotki:

niedziela, 12 kwietnia 2015

Semilac 073 Caribbean see

Hej Misiaki :)

Dziś przybywam do Was z hybrydą - z najpiękniejszym błękitem w mojej kolekcji ♥ Otóż mani hybrydowy wylądował na moich paznokciach w celu zapuszczenia ich przed Egiptem. Ciągle mi się łamały i nie mogłam doprowadzić ich do ulubionej długości. Dzięki nim mi się to udało i na wczasy pojechałam z pięknymi paznokciami ^^ Niestety nawet nie zrobiłam im zdjęcia :( No ale dziś o błękitnym Semilacu, czyli 073 Caribbean see od Diamond Cosmetics. Połączyłam go ze stemplami z płytki Qgirl-030 od Blueberry. Całość stworzyła look, która był interpretowany dwojako - np. mój tata uznał że to pisanki :D, natomiast mamie kojarzyły się z klimatami Bollywood, trochę styl mehndi :) A Wam z czym się bardziej kojarzą?

sobota, 21 marca 2015

Pastel aztec nails!

Hej Słoneczka :)

Na wstępie: Dziękuję Wam za wszystkie wspaniałe życzenia z okazji 2. urodzin bloga! Muuuua :*

Chyba już tak będzie, że będę pojawiała tylko w weekendy. W Szczecinie na małym laptopie ciężko mi ogarnąć zdjęcia, jednak wolę swój duży monitor od komputera stacjonarnego w domu :) Poza tym w tygodniu i tak nie mam za bardzo czasu na cokolwiek :( No ale, dosyć psioczenia :D Dziś mam dla Was mani w motywie azteckim w pastelach ^^ Byłam w nim zakochana, nosiłam bardzo długo i z żalem zmywałam, ale miałam już straszne odpryski... :) Do jego wykonania użyłam dającej duuużo możliwości płytki Qgirl-029 od Blueberry. Płytka ma standardowy wymiar oraz dobrze wygrawerowane wzory. Dobra wiadomość dla dziewczyn bojących się zamawiać rzeczy z zagranicznych stron - tą płytkę i wiele innych możecie kupić u nas, w Polsce, na aukcjach Blueberry :) Dodatkowo jeśli przy zakupie w wiadomości do sprzedającego powołacie się na mój blog, otrzymacie miły gratis :) A teraz obejrzyjcie zdjęcia! :)

sobota, 14 marca 2015

Happy 2nd Birthday, my blog! ♥

Witajcie Misiaki :)

Dwa lata… Minęły już dwa lata odkąd napisałam tutaj swój pierwszy post! Kiedy wczoraj pokazywałam mamie mani, które przygotowałam na tą okazję, spytała ‘To już dwa lata?!’. Tak, już dwa lata latam za domownikami chwaląc się każdym mani, smrodząc w mieszkaniu godzinami i układając na parapecie „studio fotograficzne” :) I chociaż ostatnio bywam tu rzadziej niż kiedyś, nadal czuję się bardzo związana z tym ‘miejscem’. W moim życiu zaszło ostatnio trochę zmian – przeprowadziłam się. Bardzo to przeżywałam, bo jestem z tych osób, które przywiązują się do miejsca. Przy okazji zaniedbałam trochę paznokcie, a dokładniej nail art, ponieważ długo długo nosiłam samą odżywkę, a podczas składania mebli kilka paznokci mi się ułamało… Myślałam, że nie będę miała na czym zrobić urodzinowego mani i już nawet zaczęłam myśleć nad planem awaryjnym, ale po maksymalnym skróceniu udało się coś osiągnąć :) Mani jest oczywiście niebieskie – nie byłabym sobą, gdyby na taką okazję był inny kolor :D Są kropki (nawiązując do szablonu), jest motyw florystyczny, no i dwójeczka, w końcu to już dwa lata! :)

niedziela, 8 marca 2015

Ahoy! :)

Cześć słodziaki :D
Hello sweeties :D

Przepraszam za moją długą nieobecność – znowu… Przez tydzień miałam zapalenie oka i przebywanie przy komputerze sprawiało mi duży dyskomfort. Natomiast w niedzielę przeprowadziłam się z narzeczonym i moją kotką do miasta, w którym studiuję. W związku z tym miałam sporo rzeczy do załatwienia no i oczywiście duuużo stresu – głównie o to jak poradzi sobie z tym Hoshi. Ale szybko się zaaklimatyzowała i już jest ok. ^^
Dziś mam dla Was paznokcie marynarskie :) Niesamowicie dobrze się w nich czułam! Uwielbiam marynarskie motywy, chyba wszystko przez moją poprzednią uczelnię – Akademię Morską, hihi :) Nie wiem czy to już obsesja, ale mam sporo marynistycznych bluzek, kubek od uczelni oraz tematyczną biżuterię… :D W roli głównej najlepsza marynistyczna płytka jaką kiedykolwiek widziałam – BP-33 od Born Pretty Store :)

I apologise for my long absence - again... For a week I had an conjunctivitis and spending time by the computer caused me large discomfort. On Sunday I moved to the city where I study with my fiancé and my cat. Therefore, I had a lot of things to do and of course sooo much stress - mainly about how Hoshi will cope with it. But she quickly acclimatized and now everything it's ok ^^
Today I'll show you sailor nails :) I felt with them incredible well! I love nautical motives, probably it's all beacuse of my previous university - Maritime University, hihi:) I don't know if it's already obsession, but I have a lot of marine shirt, mug from my university and thematic jewelry :D In the lead role the best marine stamping plate I've ever seen - BP-33 from Born Pretty Store :)

piątek, 20 lutego 2015

Sweater ♥

Hej Ślicznotki :D
Hi Pretties :D

Dzisiaj znowu swetrowe zdobienie! Do jego wykonania użyłam cudnego wzoru z płytki BP-30 od Born Pretty Store. Chyba nie muszę Wam przypominać, jak bardzo kocham swetry? ^^ Szczególnie szare swetry :) Z tej miłości obok swetrowego wzoru dałam serduszka, hihi :D Mani nosiłam jeden dzień z normalnym topem, ale zrobiłam zdjęcia i postanowiłam sprawdzić jak będzie wyglądać w macie i… Bingo! W macie jest idealne ♥ Więc zapraszam na zdjęcia :)

Today I have another sweater mani for you! I used the perfect pattern from the BP-30 plate from Born Pretty Store to make it. I don't think I need to remind you how much I love sweaters? ^^ Especially grey sweaters :) I gave hearts next to sweater pattern to show how much I love them, hihi :D I wore that mani for one day with the normal top coat, but I took photos and I decided to check how it would look with the matt top coat and … Bingo! In matt it is so perfect ♥ So take a look at the photos :)

sobota, 14 lutego 2015

Ocean & Valentines || BP-L003 Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hey Beauties :)

Dziś kolej na ostatnią z dużych trzech płytek BP-L od Born Pretty Store. Oczywiście najlepszą zostawiłam na koniec :D Zdecydowanie BP-L003 podoba mi się najbardziej :) Od razu wiedziałam, że pierwszy wzór, którego użyję to morski motyw a’la muszelki, a turkusowy lakier, który dostałam od taty idealnie pasował do mojej wizji oceanicznego zdobienia :)

Today you'll see the last of the three big plates BP-L from Born Pretty Store. Of course I left the best for the end :D I definitely like BP-L003 the most :) I knew immediately that the first pattern I'll use will be a maritime motive a'la shells, and turquoise nail polish which I got from my dad. All of it fit  perfectly into my vision of the oceanic mani :)

czwartek, 29 stycznia 2015

Pastel paradaise & Frenzy || BP-L008 Born Pretty Store

Hej Śliczne:)
Hello Pretties :)


Na początku przepraszam Was za ciszę :( Jest mnie tu mało, ponieważ kończy się semestr, zbliża sesja – projekty, zaliczenia, egzaminy itd… Dziś kolej na płytkę BP-L008 od Born Pretty Store i na kolejne dwa mani ^^ I choć zrobione przy pomocy jednej i tej samej płytki to są zupełnie różne, jak niebo i ziemia! Zaczniemy od pastelowego raju – zdecydowanie uwielbiam to połączenie kolorystyczne z białymi stemplami :) Jest zarazem delikatne i przyciągające wzrok! Do mani użyłam całego górnego rzędu wzorów :)

At the beginning I apologise for the silence on my blog :( write rarely, because semester is ending, a exams is coming - projects, tests, exams etc… Today I'll show you the plate BP-L008 from Born Pretty Store and for the another two mani ^^ And although both were done with the same plate they are completely different, like heaven and earth! We'll start with the pastel paradise - I definitely love this color combinations with white stamps :)  It is delicate and eye-catching at the same time! I used the whole top row of patterns to this mani:)  


czwartek, 15 stycznia 2015

Stained glass & Elegant ornaments || BP-L007 Born Pretty Store

Hej Słoneczka :)
Hi Lovelies :)


Dziś mam dla Was aż dwa mani! Wiem, to u mnie nietypowe :) Ale chcę Wam zaprezentować płytkę BP-L007 od Born Pretty Store – a jest na niej tyle cudnych wzorów, że nie mogłam się oprzeć :) Przy pozostałych dwóch z serii BPL też spodziewajcie się po dwa mani ^^ Przy okazji zobaczycie też lakiery dostempli w akcji :)

I have as many as two mani for you today! I know, it's untypical for me :) But I want to show you the BP-L007 stamping plate from Born Pretty Store - and there are so many marvellous designs that I couldn't resist :) You can also expect two mani in the posts with two other stamping plates from BPL series ^^ By the way you'll also see stamping polishes in the action:)  


Zaczniemy od pierwszego, które zrobiłam z tej płytki. Podkładem jest magiczny niebieski, a wzór który wybrałam przypomina witraż. Mani tak bardzo mi się podobało, że nosiłam je aż tydzień! W między czasie byłam na konferencji z narzeczonym, a następnie na balu – a tam wszystkie panie podziwiały moje paznokcie ^^

We'll start with first which I did with this plate. Base is a magical blue, and a design which I chose looks little like stained glass. I liked this mani so much, that I wore it all week! In the meantime I was at the conference with my fiance, and then at the party - and all ladies admired my nails there ^^

niedziela, 11 stycznia 2015

Stamping Polishes Born Pretty Store

Cześć słodziaki :)
Hello sweeties :)

Dziś pokażę Wam lakiery, które ułatwią życie każdej lakieromaniaczce kochającej stemple. Przed nami prezentacja 6-ciu rewelacyjnych lakierów do stempli Born Pretty Store :) Dla każdego z nich przygotowałam po trzy sztuczne paznokcie z różnymi kolorami bazowymi. Lakiery możecie kupić w secie lub pojedynczo. Aktualnie są w promocji i cała szóstka kosztuje 15.99$ (ok. 56 zł), natomiast jeden jest w cenie 2.99$ (ok. 10,50zł). Buteleczki mają 6 ml – może wydać się to mało, jednak nie używamy ich do malowania paznokci, a do samych stempli – więc będą zużywały się znacznie wolniej :) Lakiery są gęste i mają bardzo dobrą pigmentację. Pędzelek zobaczycie na zdjęciu niżej. Weźcie pod uwagę, że stemplowanie idzie mi znacznie lepiej na moich paznokciach niż na tipsach – miałam niezły ubaw gdy kilka razy nie trafiłam, nie widziałam też jak złapać tipsa do ostemplowania :D Stąd małe niedociągnięcia :) No to zaczynajmy :)

Today I'll show you nail polishes which will make life easier for every polishaholic with love for stamps. Here are 6 great stamping polishes from Born Pretty Store :) I prepared three nail tips with different base colours for each of them. You can buy these nail polishes in set or one separately. Currently they are in promotion and all six costs $15.99, and one is priced at $2.99. Bottles are 6 ml - it seems little, however we aren't using them for painting nails, and only for stamps - so they will use up more slowly :) Polishes are dense and have a very good pigmentation. You'll see the brush in the picture below. Keep in mind that I'm better at stamping my own nails rather than tips - I had fun when several times I didn't hit the pattern on the tips, I also didn't know how to grab the tips for stamping :D Hence the small shortcomings :) So let's get started :)

niedziela, 4 stycznia 2015

Keep calm and polish on!

Witajcie Piękne ^^
Hello Beauties ^^

Gdy dostałam wielką stemplową paczkę (zdjęcie zawartości na fanpage'u - klik) od Born Pretty Store, od razu wiedziałam co zrobię jako pierwsze :D Nie nie, to jeszcze nie czas na test lakierów do stempli, to też nie czas na moje ukochane ornamenty, ani nie na kwiaty… Stemplowy maraton z Born Pretty Store zaczynamy pod hasłem: KEEP CALM AND POLISH ON! :D Zapraszam na zdjęcia ^^

When I got a big stamp package (photo on fanpage - click) from Born Pretty Store
I knew what I would do first immediately :D No, no, it's not time for the test of stamping polishes quite yet, it's also not time for my beloved ornaments, nor for the flowers... Stamp marathon with Born Pretty Store begins under the slogan: KEEP CALM AND POLISH ON! :D Let's take a look at the photos ^^

sobota, 27 grudnia 2014

Christmas mani

Witajcie Misiaczki :)

Dziś mam dla Was moje świąteczne zdobienie, które nadal gości na moich paznokciach :) Post będzie na szybko, ponieważ niedługo uciekam na "trzeci dzień świąt", ustanowiony w mojej rodzinie :D Natomiast jutro moje mani zginie zapewne śmiercią tragiczną, bo wybieram się na łyżwy i basen :D Zdjęć jest malutko, bo złapałam chwilkę czasu na obfocenie dopiero pierwszego dnia świąt przed wyjściem do cioci :( Mam nadzieję, że się nimi zadowolicie ^^

piątek, 12 grudnia 2014

Sweater weather

Witajcie Misiaki :)

Wiecie za co kocham zimę poza śniegiem? Za swetrową pogodę ♥ Za wszechobecne norweskie motywy, za reniferki, za światełka - za to wszystko! Mam półkę wypchaną swetrami, które zawsze czekają na schyłek jesieni :) Uwielbiam swetry, mogłabym je nosić cały rok :) W tym roku postanowiłam przełożyć mój ulubiony sweter z norweskim motywem na paznokcie - taka mała incepcja ^^ Wszystko utrzymane w szarościach - jak większość moich swetrów (i bluz :D). Kocham ten kolor i główną rolę w tym mani gra moja ulubiona, idealna szarość w lakierach - Hean City fashion 172 :) A sweterkowe wzory z najcudowniejszych zimowych płytek - QA57 i Born Pretty 01 z Born Pretty Store :)  Zapraszam na zdjęcia :)