Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdobienie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdobienie. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 6 grudnia 2015

Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr

Hej Słodziaki :D

Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)

wtorek, 1 grudnia 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień 2

Cześć Misie :)

Dziś drugi post z hyrbydowymi inspiracjami, czyli mix zdobień wykonanych przeze mnie u innych :) Dzisiaj mało tekstu, a więcej oglądania :) Zapraszam :)


Paznokcie mojej mamy - uwielbiany przez wszystkich boski Indigo Shanghai + muszelki z płytki BP-L 003.

czwartek, 12 listopada 2015

Dreamcatcher with Orly GelFX Gumdrop

Hejo Ptysie!

Tak jak zapowiadałam, kolejny post z hybrydowej serii z Orly :) Tym razem moje osobiste paznokcie i mani, które nosiłam 13 dni. Po tym czasie odrost mnie już denerwował, a i kciuk i wskazujący lewej ręki były trochę zdewastowane pilnikiem (tak to jest jak się robi hybrydy bez rękawiczek, nununu) :D Najpierw trochę o kolorze i zdobieniu, a w dalszej części postu o aplikacji systemu hybrydowego Orly GelFX.
Orly GelFX Gumdrop to mięta, po prostu. Idealna mięta. Była to moja miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż kłóciłam się sama ze sobą czy nie wziąć jednak Jealous, much?, ale wyboru nie żałuję, choć ten drugi pewnie i tak trafi w mój zbiór :D Gumdrop tak mi się podoba, że chciałam żeby był dobrze widoczny, więc postawił na lekkie zdobienie i motyw znany i lubiany, dobry na każdą porę roku - łapacz snów i piórka :)

czwartek, 5 listopada 2015

Forget me not!

Hej Misie :)

Niezapominajki
to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem,
patrzą modrym oczkiem.

Gdy się płynie łódką,
Śmieją się cichutko
I szepcą mi skromnie:
„Nie zapomnij o mnie”.

Zdobienie powstało bardzo na szybko z braku czasu. Gdy nie mam czasu, sięgam po moje ulubione kolory i wzory, bo wiem, że one zawsze będa u mnie dobrze wyglądać. Tym razem postawiłam na B. a Raindrop w towarzystwie B. a Blue Ocean ze wzorem z płytki, z której zawsze coś wybiorę, czyli Flower Power, a wszystko to od B. loves Plates :) Niby na szybko, a urok swój ma - zupełnie jak niezapominajki ^^

czwartek, 29 października 2015

Fall in love with autumn with Orly GelFX

Hej Dziubaski :)

Dziś mam dla Was wyjątkowy post :) Nie zobaczycie moich paznokci. Będą tylko paznokcie mojej mamy ze zdobieniem, które ma na celu rozkochać Was w jesieni ^^ Osiągnąć ten cel pomaga mi Orly GelFX Pink Chocolate :D Seria GelFX to innowacyjny system hybrydowy zawierający witaminy, które mają chronić nasze paznokcie. A kolor Pink Chocolate? Jakby ktoś kazał mi wyobrazić sobie, jaki kolor miałaby różowa czekolada, to właśnie taki :D To coś pomiędzy różem, a nude. Coś, w czym moja mama zakochała się od pierwszego wejrzenia. Kolor, przez który przeszkadzała mi w robieniu mani, bo co chwila zabierała rękę żeby na niego popatrzeć :D Przy okazji pierwszego razu z hybrydą Orly "odpaliłam" też pierwszy raz rapidograf i ręcznie wykonałam zdobienie :) Motyw ten rzucił mi się kiedyś w oczy podczas przeglądania hybrydowej galerii u którejś firmy na facebooku. Uznałam, że to idealny kolor aby go użyć :) Tak więc oglądajcie!

wtorek, 6 października 2015

Swirl swirl, babe! || BPL-027 & Plate organizer BPS

Hej Cukiereczki!
Hi Lovelies!

Po ostatnich słodkich i uroczych mani naszła mnie ochota na coś bardziej szalonego z neonem. Przejrzałam swoje płytki i zobaczyłam TEN wzór na płytce BPL-027 od Born Pretty Store. Musiałam go użyć :D Gradientowe stemple były ostatnio, więc tym razem zrobiłam przypadkowe ciapki na wzorze i tak wyszło moje zakręcone mani :D Wszyscy zwracali na nie uwagę, naprawdę rzucało się w oczy :D Więc teraz Wy rzućcie na nie swoim okiem ^^ A na końcu mała recenzja organizera na płytki od BPS :)

After the last sweet and charming manis I felt like trying something crazier with neons. I looked through my plate and I saw THIS pattern on the BPL-027 plate from Born Pretty Store. I had to use it :D I've made gradient stamps recently, so this time I made some random spots on design and that’s how my swirly mani came :D Everyone paid attention to them, they were really eye-catching :D So now you take a look at the photos ^^And at the end there's a short review of the plate organizer from BPS :)

niedziela, 27 września 2015

Love, love, love ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misiaki :)

Dziś mam dla Was kolejne zdobienie inspirowane - tym razem bransoletką z kamienia, oczywiście od Arcy-Dziełka :) To uroczy malinowy marmurek z napisem Love - od razu do głowy przyszedł mi saran wrap z miłosnymi stemplami ^^ Bransoletką jestem oczarowana - zazwyczaj wolę szklane koraliki, ale ta jest naprawdę prześliczna :) Do marmurka na paznokciach wykorzystałam najpiękniejszą malinę w mojej kolekcji od Hean - idealnie się sprawdza w miłosnych zdobieniach :D Robiąc zdjęcia ucieleśniłam zwrot "miłość na dłoni" - ciekawe? To oglądajcie zdjęcia, duuużo zdjęć ^^

niedziela, 20 września 2015

In enchanted garden ♥

Hej Ślicznotki :D
Hello Pretties :D

Gdy przybyła do mnie płytka B.04 leaves of happiness od B. loves plates od razu wiedziałam, że pokoloruję wzór liści w prawym dolnym rogu. Rozmawiając z Anią – założycielką B. loves plates wpadłam na pomysł zdobienia w stylu zaczarowane drzewo, zaczarowany ogród. Dla mnie magicznymi kolorami kojarzącymi się z takimi klimatami są oczywiście pastele, a te które przywiozłam z Grecji pasowały idealnie. I tak z płytką B.04, lakierem do stempli BPL01, pastelami z Grecji i Jumbo stemplem stworzyłam coś, co mi samej zaparło dech w piersiach. Zakochałam się. Uważam, że to moje najpiękniejsze zdobienie od kilku dobrych miesięcy. I poczułam, że wystemplowałam prawdę ze zdrapki – „Stamp your dreams with B. loves plates” ♥

When B.04 leaves of happiness plate from B. loves plates came to me I knew that I’ll make the pattern of leaves in the bottom right corner. Chatting with Anna - the founder of B. loves plates I had the idea of mani in enchanted tree/enchanted garden style. For me, obviously pastels are magical colors associated with such climate, and the ones I brought from Greece fit perfectly. And so with the B.04 plate, BPL01 stamping polish, pastels from Greece and Jumbo stamper I created something which was breathtaking. I fell in love. I think it's my most beautiful mani in a couple of months. I felt that stamped truth from scraper – „Stamp your dreams with B. loves plates” ♥

niedziela, 13 września 2015

Kaleidoscope || BPL-028 & Big stamper - Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hi Beauties :)

Pamiętacie wielką pakę od Born Pretty Store, którą Wam pokazywałam na facebooku? Znajdowała się w niej jedna płytką, która gdy tylko zobaczyłam wiedziałam, że to z nią zrobię pierwsze mani. Mowa o BPL-028 :) Wzięłam moją ulubioną czerń, nowe lakiery do stempli oraz nowy stempel  i zaczęłam działać :D Wyszło mi coś, co skojarzyło się mi się od razu z kalejdoskopem ^^ Zapraszam Was na zdjęcia oraz recenzję płytki i stempla :)

Do you remember that big package from Born Pretty Store I showed you on facebookThere was this one plate that I knew it that first mani will be with it as soon as I saw it. It’s BPL-028 :) I took my favorite black nail polish, new stamping polishes and a new stamper and I got to work :D I got something that I associated with a kaleidoscope immediately ^^ Let's take a look at the photos and review stamping plate and stamper :)

niedziela, 6 września 2015

♥ I love blue ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misie :)

Nie od dziś wiecie, że szaleję za kolorem niebieskim :) No i dziś znowu będzie niebiesko, ale też trochę wyjątkowo - bo nie tylko same paznokcie są niebieskie :) Jeśli śledzicie mój fanpage to wiecie, że zostałam wybrana do projektu blogerskiego organizowanego przez Arcy-Dziełka. Dziś mani inspirowane moim wymarzonym, gradientowym, niebieskim zestawem bransoletek ♥ Pomysł nie wziął się znikąd, otóż moje druhny na moim ślubie będą właśnie w ten sposób ubrane, od granatu, przez niebieski po błękit :) Piękny, głęboki kobalt będzie moim kolorem przewodnim w tym dniu, ale póki co zachwycam się bransoletkami, które noszę teraz praktycznie codziennie. Premierowo mogłyście je zobaczyć na instagramie :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 25 sierpnia 2015

Neon elegant

Hej Misiaki :)

Kolory neonowe kojarzą się niezmiennie z latem, ale czy można je wykorzystać do eleganckiego mani? Oczywiście, że tak! W połączeniu z holograficznym srebrem i czarnym stemplem prezentowało się naprawdę elegancko, ale także świeżo i letnio :) Wiele razy podczas malowania zmieniałam koncepcję, na początku czerni nie było w planie. Ale srebrny za słabo krył na różu, zaś róż na srebrze miał inny odcień niż na "gołym" paznokciu. W planie od razu był wzór geometryczny, więc po nieudanych próbach z tasiemką sięgnęłam po niezawodną płytkę B. loves Plates B.01 geometry is perfect, a chevron wybrałam bez namysłu. Ostatecznie jednak efekt bardzo mnie zadowolił, a mani nosiłam tydzień :) Miałam je na pokazie Semilac, jedna pani w kolejce po kawę złapała mnie za palce i z przejęciem spytała "jaki to kolor Semilac?!", heh, a to jednak zwykły lakier, a nie hybryda. No, może nie do końca taki zwykły, bo to Picture Polish Hot Lips, najlepszy neonowy róż w mojej kolekcji :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 4 sierpnia 2015

Pastel gradient rainbow :)

Witajcie Robaczki :)

Czy u Was też taka piękna pogoda? Dla mnie to nawet za ciepło, bo aż ponad 30 st w cieniu. Przez grzejące słoneczko miałam ochotę na jakiś pozytywny mani, a długo długo chodził za mną tęczowy gradient. Spojrzałam na moje pastelowe grecki łupy, dorzuciłam dwa inne lakiery i o, pastelowa tęcza gotowa ^^ Dodatkowo mogłam wrócić do mojego ulubionego kształtu paznokci (a wszystko dzięki odżywce Evree, ale o tym poczytacie w innym poście), więc myślę, że znów zacznę regularnie malować paznokcie i blogować - wszystko jest na dobrej drodze :D A tymczasem zapraszam na zdjęcia:

poniedziałek, 27 lipca 2015

Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime

Witajcie Słoneczka :)

Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)

niedziela, 28 czerwca 2015

Lime flowers!

Hej Misiaki :)

Przybywam dziś do Was z moimi własnymi paznokciami! Zdobienie jest wprawdzie z początku czerwca, ale myślę że nadal na topie, bo jest bardzo letnie :) Kwiaty limonki są białe, ale jakoś tak mi spasował tytuł do zdobienia, mimo iż jest czarne :D Użyłam świetnej płytki hehe019 od Blueberry :) Bazą jest piękna limonka od Essence - prezent od narzeczonego z okazji Dnia Dziecka ^^ A moim pomocnikiem w robieniu stempli była niebieska guma, również od Blueberry :D Zobaczycie ją i poczytacie o niej na końcu. Zapraszam! :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień

Hej Robaczki :)

Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!


Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!

środa, 27 maja 2015

Matryoshka dolls || TwinNails with B for Beautiful Nails ♥

Hej Ślicznotki :D
Hi Pretties :D

Dziś zapowiadany specjalny post ^^ Otóż razem z Anią z bloga B For Beautiful Nails przygotowałyśmy Twin nails! Motywem przewodnim są słodkie matrioszki :) Obie miałyśmy ochotę na mani z tymi uroczymi laleczkami, więc podczas rozmowy wpadłyśmy na to, aby zrobić takie same :D Oglądajcie!

Today announced special post ^^ So with Anna from B For Beautiful Nails blog we prepared Twin nails! Sweet matryoshka dolls are a leitmotif :) We both had a willingness on mani with these charming little dolls, so when we talking we hit on an idea to do the same :D So let's take a look at the photos!

środa, 20 maja 2015

Light as a feather || BP-L018 Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hi Beauties :)

Pewnie część z Was czekała na post w niedzielę, jednak projekt do wykonania na studia uniemożliwił mi napisanie go. Więc jestem dziś :) Zaprezentuję Wam płytkę BP-L018 z nowej kolekcji Born Pretty Store. Płytka zdecydowanie jest w klimacie zimowym, norweskie, swetrowe wzory. Niedawno zakupiłam zestaw trzech bransoletek z zawieszka w kształcie piórka. Co to ma wspólnego z płytką? Otóż bransoletki posłużyły mi za inspirację, a na płytce znajduje się cudne piórko :) Zapraszam na zdjęcia i recenzję:

Probably some of you waited for a post on Sunday, however the project to do for studies don't allowed me to write it. So I'm here today :) I'll show you BP-L018 plate from the new collection Born Pretty Store. Plate is definitely in winter climates, norwegian, sweaters patterns. I recently bought a set of three bracelets with charm in the shape of the feather. What does this have to do with the plate? Well, bracelets were my inspiration, and on the plate is wonderful feather :) Take a look at the photos and review:

niedziela, 10 maja 2015

Neon illusion!

Hej Robaczki :)

Melduję się na blogowym posterunku! Długo mnie nie było, ale to przez wyjazd do Egiptu, a potem natłok na studiach. Ostatnio noszę cały czas jeden kolor na paznokciach :( Ale w piątek naszła mnie wena i wczoraj w końcu zrobiłam nowe mani oraz przygotowałam zdjęcia poprzedniego, także wszystko idzie w dobrym kierunku i dzięki temu dziś jest post :D
Dziś mam dla Was neonową iluzję, którą na paznokciach stworzyłam dzięki niesamowitej płytce B.03 mind blown od B. loves Plates :) Sukienka, którą mam na sobie nie jest przypadkiem - otóż Ania, właścicielka i kreatorka naszej pierworodnej płytkowej marki (no i oczywiście każdy ją zna z B for Beautiful Nails) ma taką samą ^^ Gdy pokazałam B. przedpremierowo zdjęcia, od razu napisała 'Nasza sukienka!'. Wpasowała się idealnie w klimat i kolory mani :) W autobusie mani zwróciło uwagę dwóch dziewczyn, które szeptały na temat moich paznokci, chyba nie zdając sobie sprawy z tego że słyszę :D Ale to było miłe ^^ No więc zapraszam na fotki:

niedziela, 12 kwietnia 2015

Semilac 073 Caribbean see

Hej Misiaki :)

Dziś przybywam do Was z hybrydą - z najpiękniejszym błękitem w mojej kolekcji ♥ Otóż mani hybrydowy wylądował na moich paznokciach w celu zapuszczenia ich przed Egiptem. Ciągle mi się łamały i nie mogłam doprowadzić ich do ulubionej długości. Dzięki nim mi się to udało i na wczasy pojechałam z pięknymi paznokciami ^^ Niestety nawet nie zrobiłam im zdjęcia :( No ale dziś o błękitnym Semilacu, czyli 073 Caribbean see od Diamond Cosmetics. Połączyłam go ze stemplami z płytki Qgirl-030 od Blueberry. Całość stworzyła look, która był interpretowany dwojako - np. mój tata uznał że to pisanki :D, natomiast mamie kojarzyły się z klimatami Bollywood, trochę styl mehndi :) A Wam z czym się bardziej kojarzą?

niedziela, 29 marca 2015

Mint blanket

Witajcie Kwiatuszki ^^

Dziś mam dla Was zdobienie z naklejkami wodnymi od Blueberry i moim idealnym miętowym lakierem, który dostałam od taty :) Na początku miałam koncepcję aby naklejki połączyć z czarnym lakierem, ale w końcu mamy wiosnę więc postawiłam na weselszy kolor :D Ta mięta idealnie wpasowała się w mój wiosenny miętowy szal - dosłownie ten sam odcień! Zdobienie przyciągało uwagę, a zwłaszcza naklejki :D Poszukiwałam stroju kąpielowego, ponieważ w czwartek wyjeżdżam wypocząć w Egipcie (w związku z tym za tydzień nie będzie postu ;) ) i dosłownie w każdym sklepie ekspedientki chwaliły moje paznokcie ^^ Swoją drogą znaleźć strój kąpielowy o tej porze roku to niezła bieganina, praktycznie nigdzie jeszcze nie ma. A jak wchodzę do obuwniczych i pytam o sandały, to po spojrzeniach pań czuję się nienormalna :D No ale... :) Zapraszam na zdjęcia i przypominam, że gdy robicie zakupy u Blueberry to w wiadomości do sprzedającego powołajcie się na mój blog - dostaniecie miły gratis :)