Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!
Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!




