poniedziałek, 27 lipca 2015

Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime

Witajcie Słoneczka :)

Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)

niedziela, 28 czerwca 2015

Lime flowers!

Hej Misiaki :)

Przybywam dziś do Was z moimi własnymi paznokciami! Zdobienie jest wprawdzie z początku czerwca, ale myślę że nadal na topie, bo jest bardzo letnie :) Kwiaty limonki są białe, ale jakoś tak mi spasował tytuł do zdobienia, mimo iż jest czarne :D Użyłam świetnej płytki hehe019 od Blueberry :) Bazą jest piękna limonka od Essence - prezent od narzeczonego z okazji Dnia Dziecka ^^ A moim pomocnikiem w robieniu stempli była niebieska guma, również od Blueberry :D Zobaczycie ją i poczytacie o niej na końcu. Zapraszam! :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień

Hej Robaczki :)

Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!


Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!

środa, 27 maja 2015

Matryoshka dolls || TwinNails with B for Beautiful Nails ♥

Hej Ślicznotki :D
Hi Pretties :D

Dziś zapowiadany specjalny post ^^ Otóż razem z Anią z bloga B For Beautiful Nails przygotowałyśmy Twin nails! Motywem przewodnim są słodkie matrioszki :) Obie miałyśmy ochotę na mani z tymi uroczymi laleczkami, więc podczas rozmowy wpadłyśmy na to, aby zrobić takie same :D Oglądajcie!

Today announced special post ^^ So with Anna from B For Beautiful Nails blog we prepared Twin nails! Sweet matryoshka dolls are a leitmotif :) We both had a willingness on mani with these charming little dolls, so when we talking we hit on an idea to do the same :D So let's take a look at the photos!

środa, 20 maja 2015

Light as a feather || BP-L018 Born Pretty Store

Hej Piękne :)
Hi Beauties :)

Pewnie część z Was czekała na post w niedzielę, jednak projekt do wykonania na studia uniemożliwił mi napisanie go. Więc jestem dziś :) Zaprezentuję Wam płytkę BP-L018 z nowej kolekcji Born Pretty Store. Płytka zdecydowanie jest w klimacie zimowym, norweskie, swetrowe wzory. Niedawno zakupiłam zestaw trzech bransoletek z zawieszka w kształcie piórka. Co to ma wspólnego z płytką? Otóż bransoletki posłużyły mi za inspirację, a na płytce znajduje się cudne piórko :) Zapraszam na zdjęcia i recenzję:

Probably some of you waited for a post on Sunday, however the project to do for studies don't allowed me to write it. So I'm here today :) I'll show you BP-L018 plate from the new collection Born Pretty Store. Plate is definitely in winter climates, norwegian, sweaters patterns. I recently bought a set of three bracelets with charm in the shape of the feather. What does this have to do with the plate? Well, bracelets were my inspiration, and on the plate is wonderful feather :) Take a look at the photos and review: