wtorek, 25 sierpnia 2015

Neon elegant

Hej Misiaki :)

Kolory neonowe kojarzą się niezmiennie z latem, ale czy można je wykorzystać do eleganckiego mani? Oczywiście, że tak! W połączeniu z holograficznym srebrem i czarnym stemplem prezentowało się naprawdę elegancko, ale także świeżo i letnio :) Wiele razy podczas malowania zmieniałam koncepcję, na początku czerni nie było w planie. Ale srebrny za słabo krył na różu, zaś róż na srebrze miał inny odcień niż na "gołym" paznokciu. W planie od razu był wzór geometryczny, więc po nieudanych próbach z tasiemką sięgnęłam po niezawodną płytkę B. loves Plates B.01 geometry is perfect, a chevron wybrałam bez namysłu. Ostatecznie jednak efekt bardzo mnie zadowolił, a mani nosiłam tydzień :) Miałam je na pokazie Semilac, jedna pani w kolejce po kawę złapała mnie za palce i z przejęciem spytała "jaki to kolor Semilac?!", heh, a to jednak zwykły lakier, a nie hybryda. No, może nie do końca taki zwykły, bo to Picture Polish Hot Lips, najlepszy neonowy róż w mojej kolekcji :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 4 sierpnia 2015

Pastel gradient rainbow :)

Witajcie Robaczki :)

Czy u Was też taka piękna pogoda? Dla mnie to nawet za ciepło, bo aż ponad 30 st w cieniu. Przez grzejące słoneczko miałam ochotę na jakiś pozytywny mani, a długo długo chodził za mną tęczowy gradient. Spojrzałam na moje pastelowe grecki łupy, dorzuciłam dwa inne lakiery i o, pastelowa tęcza gotowa ^^ Dodatkowo mogłam wrócić do mojego ulubionego kształtu paznokci (a wszystko dzięki odżywce Evree, ale o tym poczytacie w innym poście), więc myślę, że znów zacznę regularnie malować paznokcie i blogować - wszystko jest na dobrej drodze :D A tymczasem zapraszam na zdjęcia:

poniedziałek, 27 lipca 2015

Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime

Witajcie Słoneczka :)

Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)

niedziela, 28 czerwca 2015

Lime flowers!

Hej Misiaki :)

Przybywam dziś do Was z moimi własnymi paznokciami! Zdobienie jest wprawdzie z początku czerwca, ale myślę że nadal na topie, bo jest bardzo letnie :) Kwiaty limonki są białe, ale jakoś tak mi spasował tytuł do zdobienia, mimo iż jest czarne :D Użyłam świetnej płytki hehe019 od Blueberry :) Bazą jest piękna limonka od Essence - prezent od narzeczonego z okazji Dnia Dziecka ^^ A moim pomocnikiem w robieniu stempli była niebieska guma, również od Blueberry :D Zobaczycie ją i poczytacie o niej na końcu. Zapraszam! :)

niedziela, 21 czerwca 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień

Hej Robaczki :)

Wiem wiem, bardzo rzadko tu bywam :( Najczęściej możecie złapać mnie na Facebooku. Mam taki natłok spraw, sesja i wgl, że generalnie nie ogarniam. Mam dwa niepokazane mani, ale nie mam czasu na razie przygotować zdjęć. Musiałam znów zaokrąglić paznokcie, bo z braku czasu malowałam je samą odżywką i w niektórych rogi mi się ułamały :( Aby przerwać wszechobecną ciszę na blogu, postanowiłam pokazać Wam kilka moich prac na "obcych" paznokciach :D Czyli manicure hybrydowy, który wykonuję mamie, koleżankom i dziewczynom przychodzącym do mnie :) Zaczynajmy!


Paznokcie Kingi - Semilac 034 mardi gras, Comsetics zone PST2 + wiosenne kwiatki z płytki BP-08 Born Pretty :) Stemplowałam cieniutką warstwą białego lakieru do stempli Born Pretty. Piękne połączenie i piękne paznokcie!