Dziś przybywam do Was z zapowiadaną recenzją serum do paznokci od Evrēe. Max Repair stosuję od powrotu z Grecji i ściągnięcia hybryd, czyli ok. półtora miesiąca. Moje paznokcie na początku były w stanie krytycznym, z moich ukochanych kwadratów musiałam zrobić sobie coś na kształt migdałków, ponieważ rogi dosłownie mi się kruszyły :( Bardzo źle czułam się w tym kształcie, nie zrobiłam wtedy ani jednego zdjęcia. Po dwóch tygodniach stosowania odżywki Evrēe mogłam powrócić do kwadratów! Paznokcie zaczęły mi bardzo szybko rosnąć - to był pierwszy efekt jaki zauważyłam przy stosowaniu serum. Nie jestem osobą konsekwentną jeśli chodzi o używanie takich specyfików - podobnie było i z tym, nie używałam go regularnie (shame on me!) :) Zazwyczaj robiłam to przed malowaniem paznokci, po lekkim zmatowieniu płytki blokiem. Zostawiałam serum na paznokciach i skórkach na ok. 20 min, następnie wmasowywałam je w płytkę i skórki. Na początku działo się tak średnio co trzy dni, potem rzadziej. Wieczorami gdy mi się przypomniało nakładałam serum na same skórki wokół paznokcia i wmasowywałam je.
niedziela, 30 sierpnia 2015
wtorek, 25 sierpnia 2015
Neon elegant
Hej Misiaki :)
Kolory neonowe kojarzą się niezmiennie z latem, ale czy można je wykorzystać do eleganckiego mani? Oczywiście, że tak! W połączeniu z holograficznym srebrem i czarnym stemplem prezentowało się naprawdę elegancko, ale także świeżo i letnio :) Wiele razy podczas malowania zmieniałam koncepcję, na początku czerni nie było w planie. Ale srebrny za słabo krył na różu, zaś róż na srebrze miał inny odcień niż na "gołym" paznokciu. W planie od razu był wzór geometryczny, więc po nieudanych próbach z tasiemką sięgnęłam po niezawodną płytkę B. loves Plates B.01 geometry is perfect, a chevron wybrałam bez namysłu. Ostatecznie jednak efekt bardzo mnie zadowolił, a mani nosiłam tydzień :) Miałam je na pokazie Semilac, jedna pani w kolejce po kawę złapała mnie za palce i z przejęciem spytała "jaki to kolor Semilac?!", heh, a to jednak zwykły lakier, a nie hybryda. No, może nie do końca taki zwykły, bo to Picture Polish Hot Lips, najlepszy neonowy róż w mojej kolekcji :) Zapraszam na zdjęcia:
Etykiety:
B. Loves Plates,
Flormar,
holographic,
neon,
paznokcie,
piCture pOlish,
stempelki,
zdobienie
Lokalizacja:
Stargard Szczeciński, Polska
wtorek, 4 sierpnia 2015
Pastel gradient rainbow :)
Witajcie Robaczki :)
Czy u Was też taka piękna pogoda? Dla mnie to nawet za ciepło, bo aż ponad 30 st w cieniu. Przez grzejące słoneczko miałam ochotę na jakiś pozytywny mani, a długo długo chodził za mną tęczowy gradient. Spojrzałam na moje pastelowe grecki łupy, dorzuciłam dwa inne lakiery i o, pastelowa tęcza gotowa ^^ Dodatkowo mogłam wrócić do mojego ulubionego kształtu paznokci (a wszystko dzięki odżywce Evree, ale o tym poczytacie w innym poście), więc myślę, że znów zacznę regularnie malować paznokcie i blogować - wszystko jest na dobrej drodze :D A tymczasem zapraszam na zdjęcia:
poniedziałek, 27 lipca 2015
Hello summer! || Semilac 143 Fresh lime
Witajcie Słoneczka :)
Tak, wiem. Już prawie połowa lata za nami :D Ale to mani nosiłam na jego powitanie - zrobiłam je z myślą o wakacyjnym wyjeździe na Kretę :) O tym, że to ten kolor pojedzie ze mną, wiedziałam sporo wcześniej, gdy tylko doszło moje zamówienie z hybrydami. Semilac 143 Fresh lime to świeży, letni energetyczny kolorek idealny na lato. Wpisuje się świetnie w tegoroczne trendy, chociaż ja uważam że to jednak kolor ponadczasowy i zawsze wyglądał i będzie wyglądał super :D Skoro to powitanie lata i wakacji, nie mogło zabraknąć wakacyjnego akcentu. Czerń idealnie gra z takimi kolorami, więc długo się nie zastanawiałam :) Byczyłam się tydzień na plaży, stąd stempel z plażowymi akcesoriami. Jak Wam się podoba? :)
Etykiety:
B. Loves Plates,
Born Pretty Store,
hybrydy,
neon,
paznokcie,
recenzja,
Semilac,
stempelki,
zdobienie
Lokalizacja:
Stargard Szczeciński, Polska
niedziela, 28 czerwca 2015
Lime flowers!
Hej Misiaki :)
Przybywam dziś do Was z moimi własnymi paznokciami! Zdobienie jest wprawdzie z początku czerwca, ale myślę że nadal na topie, bo jest bardzo letnie :) Kwiaty limonki są białe, ale jakoś tak mi spasował tytuł do zdobienia, mimo iż jest czarne :D Użyłam świetnej płytki hehe019 od Blueberry :) Bazą jest piękna limonka od Essence - prezent od narzeczonego z okazji Dnia Dziecka ^^ A moim pomocnikiem w robieniu stempli była niebieska guma, również od Blueberry :D Zobaczycie ją i poczytacie o niej na końcu. Zapraszam! :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



