Hej Misie :)
Nie od dziś wiecie, że szaleję za kolorem niebieskim :) No i dziś znowu będzie niebiesko, ale też trochę wyjątkowo - bo nie tylko same paznokcie są niebieskie :) Jeśli śledzicie mój fanpage to wiecie, że zostałam wybrana do projektu blogerskiego organizowanego przez Arcy-Dziełka. Dziś mani inspirowane moim wymarzonym, gradientowym, niebieskim zestawem bransoletek ♥ Pomysł nie wziął się znikąd, otóż moje druhny na moim ślubie będą właśnie w ten sposób ubrane, od granatu, przez niebieski po błękit :) Piękny, głęboki kobalt będzie moim kolorem przewodnim w tym dniu, ale póki co zachwycam się bransoletkami, które noszę teraz praktycznie codziennie. Premierowo mogłyście je zobaczyć na instagramie :) Zapraszam na zdjęcia:



