wtorek, 29 grudnia 2015

Winter with Orly GelFX Snowcone & Mirroball

Witam Was poświątecznie i przedsylwestrowo :)

W końcu znalazłam chwilę, żeby tu usiąść i coś dla Was napisać :) Dziś mam do pokazania mani, które nosiłam w święta i w sumie jeszcze je noszę, chociaż odrost już jest porządny :D  Wiedziałam od razu, że chcę połączyć Orly GelFX Snowcone i Mirroball w zimowe mani. Zimy na razie ani widu ani słychy, więc chociaż paznokciami sobie rekompensuję :) Snowcone to iście zimowy odcień niebieskiego - jest bardzo chłodny, lekko zgaszony ale jednocześnie przyciągający uwagę. I chociaż snowcone to w rzeczywistości rożek z pokruszonym lodem, który ma nam zapewnić ochłodzenie w upalny dzień, to jako lakier zdecydowanie nadaje się także na zimową porę :D Mirroball miał tu za zadanie mienić się jak pierwszy śnieżek ^^ Łapię się na tym, że gdy siedzę przy zapalonym świetle ruszam sobie palcami i na niego patrzę :D Więc teraz to Wy sobie popatrzcie :)

niedziela, 6 grudnia 2015

Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr

Hej Słodziaki :D

Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)

wtorek, 1 grudnia 2015

Manicure hybrydowy - Mix zdobień 2

Cześć Misie :)

Dziś drugi post z hyrbydowymi inspiracjami, czyli mix zdobień wykonanych przeze mnie u innych :) Dzisiaj mało tekstu, a więcej oglądania :) Zapraszam :)


Paznokcie mojej mamy - uwielbiany przez wszystkich boski Indigo Shanghai + muszelki z płytki BP-L 003.

czwartek, 12 listopada 2015

Dreamcatcher with Orly GelFX Gumdrop

Hejo Ptysie!

Tak jak zapowiadałam, kolejny post z hybrydowej serii z Orly :) Tym razem moje osobiste paznokcie i mani, które nosiłam 13 dni. Po tym czasie odrost mnie już denerwował, a i kciuk i wskazujący lewej ręki były trochę zdewastowane pilnikiem (tak to jest jak się robi hybrydy bez rękawiczek, nununu) :D Najpierw trochę o kolorze i zdobieniu, a w dalszej części postu o aplikacji systemu hybrydowego Orly GelFX.
Orly GelFX Gumdrop to mięta, po prostu. Idealna mięta. Była to moja miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż kłóciłam się sama ze sobą czy nie wziąć jednak Jealous, much?, ale wyboru nie żałuję, choć ten drugi pewnie i tak trafi w mój zbiór :D Gumdrop tak mi się podoba, że chciałam żeby był dobrze widoczny, więc postawił na lekkie zdobienie i motyw znany i lubiany, dobry na każdą porę roku - łapacz snów i piórka :)

czwartek, 5 listopada 2015

Forget me not!

Hej Misie :)

Niezapominajki
to są kwiatki z bajki!
Rosną nad potoczkiem,
patrzą modrym oczkiem.

Gdy się płynie łódką,
Śmieją się cichutko
I szepcą mi skromnie:
„Nie zapomnij o mnie”.

Zdobienie powstało bardzo na szybko z braku czasu. Gdy nie mam czasu, sięgam po moje ulubione kolory i wzory, bo wiem, że one zawsze będa u mnie dobrze wyglądać. Tym razem postawiłam na B. a Raindrop w towarzystwie B. a Blue Ocean ze wzorem z płytki, z której zawsze coś wybiorę, czyli Flower Power, a wszystko to od B. loves Plates :) Niby na szybko, a urok swój ma - zupełnie jak niezapominajki ^^