Dziś przedstawię Wam moją nową hybrydową znajomość - mowa o marce NeoNail. Na wstępie mogę napisać Wam, że żałuję, że dopiero teraz ta znajomość się narodziła, bo czuję, że wyjdzie z tego niezła przyjaźń :D Potężna paczka przybyła do mnie dokładnie w Wigilię, a jej zawartość mogłyście zobaczyć na facebooku :) Dzień przed sylwestrem uznałam, że muszę wypróbować nowe hybrydy i tak na moje paznokcie trafiła Andromeda *.* Dziewczyny, mówię Wam - miłość od pierwszego wejrzenia! To dosłownie galaktyka zamknięta w hybrydzie! W Wigilię również przybył do mnie prezent gwiazdkowo-zimowy od B. loves plates i uznałam to za znak - trzeba połączyć :D I tak oto w galaktyce zaczęła się zima :D Oglądajcie!
środa, 13 stycznia 2016
czwartek, 7 stycznia 2016
Barry M Fashion Icon
Hej Misiaki :)
W związku z tym, że nie było nic na sylwestra, mam zamiar pokazać Wam dziś lakier idealny na karnawał. W sumie to nie tylko na karnawał, ale na każdą imprezę o każdej porze roku :D Mowa o Fashion Icon od Barry M z kolekcji Glitterati. Jest to lakier, który pod każdym kątem wygląda inaczej, ale załamuje się pomiędzy granatem a fioletem. Ma pierdyliard drobinek :D Granatowych, fioletowych i holograficznych. U mnie oglądacie go na czarnej bazie. Najpierw chciałam go czymś przyozdobić, ale potem stwierdziłam, że nie ma sensu. On przyćmi wszystko :D Oglądajcie i podziwiajcie tego króla imprez :)
wtorek, 29 grudnia 2015
Winter with Orly GelFX Snowcone & Mirroball
Witam Was poświątecznie i przedsylwestrowo :)
W końcu znalazłam chwilę, żeby tu usiąść i coś dla Was napisać :) Dziś mam do pokazania mani, które nosiłam w święta i w sumie jeszcze je noszę, chociaż odrost już jest porządny :D Wiedziałam od razu, że chcę połączyć Orly GelFX Snowcone i Mirroball w zimowe mani. Zimy na razie ani widu ani słychy, więc chociaż paznokciami sobie rekompensuję :) Snowcone to iście zimowy odcień niebieskiego - jest bardzo chłodny, lekko zgaszony ale jednocześnie przyciągający uwagę. I chociaż snowcone to w rzeczywistości rożek z pokruszonym lodem, który ma nam zapewnić ochłodzenie w upalny dzień, to jako lakier zdecydowanie nadaje się także na zimową porę :D Mirroball miał tu za zadanie mienić się jak pierwszy śnieżek ^^ Łapię się na tym, że gdy siedzę przy zapalonym świetle ruszam sobie palcami i na niego patrzę :D Więc teraz to Wy sobie popatrzcie :)
niedziela, 6 grudnia 2015
Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr
Hej Słodziaki :D
Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)
wtorek, 1 grudnia 2015
Manicure hybrydowy - Mix zdobień 2
Cześć Misie :)
Dziś drugi post z hyrbydowymi inspiracjami, czyli mix zdobień wykonanych przeze mnie u innych :) Dzisiaj mało tekstu, a więcej oglądania :) Zapraszam :)
Paznokcie mojej mamy - uwielbiany przez wszystkich boski Indigo Shanghai + muszelki z płytki BP-L 003.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



