wtorek, 26 stycznia 2016

Elegant with Orly GelFX Forever Crimson & Mirroball

Cześć Ptysie :)

Dziś znowu bohaterką postu będzie moja mama, a dokładniej jej paznokcie :) Moja mama to bardzo elegancka kobieta, która kocha czerwień na paznokciach. Forever Crimson - czyli wieczny szkarłat, brzmi pięknie, co? Orly zadbało, aby nie tylko pięknie brzmiało, ale i pięknie reprezentowało się na paznokciach :) Zestawiłam to cudo z odrobiną Mirroball i srebrnym ornamentem dla pogłębienia elegancji. Mama jak zwykle zachwycona mani, a ja jak zwykle zachwycona aplikacją :) Wiem, że praktycznie przy okazji każdego postu z Orly zachwalam Wam system Gel FX, ale naprawdę warto zainwestować w te produkty. Ja jestem po uszy zakochana w witaminowej bazie ^^ Ale o tym Wam już pisałam :D Więc oglądajcie zdjęcia :)

środa, 13 stycznia 2016

Winter in the galaxy! with NeoNail 5009 Andromeda

Cześć Robaczki :)

Dziś przedstawię Wam moją nową hybrydową znajomość - mowa o marce NeoNail. Na wstępie mogę napisać Wam, że żałuję, że dopiero teraz ta znajomość się narodziła, bo czuję, że wyjdzie z tego niezła przyjaźń :D Potężna paczka przybyła do mnie dokładnie w Wigilię, a jej zawartość mogłyście zobaczyć na facebooku :) Dzień przed sylwestrem uznałam, że muszę wypróbować nowe hybrydy i tak na moje paznokcie trafiła Andromeda *.* Dziewczyny, mówię Wam - miłość od pierwszego wejrzenia! To dosłownie galaktyka zamknięta w hybrydzie! W Wigilię również przybył do mnie prezent gwiazdkowo-zimowy od B. loves plates i uznałam to za znak - trzeba połączyć :D I tak oto w galaktyce zaczęła się zima :D Oglądajcie!

czwartek, 7 stycznia 2016

Barry M Fashion Icon

Hej Misiaki :)

W związku z tym, że nie było nic na sylwestra, mam zamiar pokazać Wam dziś lakier idealny na karnawał. W sumie to nie tylko na karnawał, ale na każdą imprezę o każdej porze roku :D Mowa o Fashion Icon od Barry M z kolekcji Glitterati. Jest to lakier, który pod każdym kątem wygląda inaczej, ale załamuje się pomiędzy granatem a fioletem. Ma pierdyliard drobinek :D Granatowych, fioletowych i holograficznych. U mnie oglądacie go na czarnej bazie. Najpierw chciałam go czymś przyozdobić, ale potem stwierdziłam, że nie ma sensu. On przyćmi wszystko :D Oglądajcie i podziwiajcie tego króla imprez :)

wtorek, 29 grudnia 2015

Winter with Orly GelFX Snowcone & Mirroball

Witam Was poświątecznie i przedsylwestrowo :)

W końcu znalazłam chwilę, żeby tu usiąść i coś dla Was napisać :) Dziś mam do pokazania mani, które nosiłam w święta i w sumie jeszcze je noszę, chociaż odrost już jest porządny :D  Wiedziałam od razu, że chcę połączyć Orly GelFX Snowcone i Mirroball w zimowe mani. Zimy na razie ani widu ani słychy, więc chociaż paznokciami sobie rekompensuję :) Snowcone to iście zimowy odcień niebieskiego - jest bardzo chłodny, lekko zgaszony ale jednocześnie przyciągający uwagę. I chociaż snowcone to w rzeczywistości rożek z pokruszonym lodem, który ma nam zapewnić ochłodzenie w upalny dzień, to jako lakier zdecydowanie nadaje się także na zimową porę :D Mirroball miał tu za zadanie mienić się jak pierwszy śnieżek ^^ Łapię się na tym, że gdy siedzę przy zapalonym świetle ruszam sobie palcami i na niego patrzę :D Więc teraz to Wy sobie popatrzcie :)

niedziela, 6 grudnia 2015

Sweater with Orly GelFX Mirror Mirrorr

Hej Słodziaki :D

Schyłek roku to dla mnie chyba ulubiona pora na kombinowanie z mani. Zimowe i sweterkowe - po prostu uwielbiam! W tym roku zaczęłam od mojego naj naj motywu, czyli norweskiego swetra :D Idealnie wypadają tu oczywiście szarości, więc w roli głównej zobaczycie dziś Mirror Mirror z systemu hybrydowego Orly GelFX. Nosiłam to mani z ogrmoną przyjemnością i żal było mi ściągać. Towarzyszył mi na weekendowym wypadzie do Paryża i moich urodzinach :) Swoją drogą, na świątecznym jarmarku na Champs-Élysées pan na stoisku kosmetycznym mocno się nimi zachwycił ^^ Nie muszę Wam chyba mówić, jak bardzo w środku urosłam, że moje paznokcie zostały zauważone i pochwalone w Paryżu? :D Zapraszam na zdjęcia :)