Z pewnością każda z Was wie, że jestem niepoprawną kociarą :D Poza moją najdroższą Hoshi, którą kocham ponad wszystko, uwielbiam też każdego kota na świecie :) A kto nie jest fanem puszystej, szarej kotki, zwanej Pusheen? Ja jestem i jestem niemal pewna, że każda z Was ją zna lub chociaż kojarzy i zapewne przynajmniej lubi :D Gdy dostałam od koleżanki naklejki w Pusheeny nie mogłam się doczekać ich użycia :) Zestawiłam je z hybrydamy z systemu Orly Gel FX szarością Mirror Mirror i akcentem czerwono-różowym Pink Chocolate :) Mani nosiłam z wielką przyjemnością i każdemu pchałam przed nos moje paznokcie :D Psss... Miałam przeciek, że w Orly też uwielbiają koty ^^
wtorek, 16 lutego 2016
środa, 3 lutego 2016
Let it snow ♥ Arcy-Dziełka
Hej Misiaki :)
Ostatnio było u mnie krucho z czasem, bo ostatni semestr magisterki no i wiecie... Ale przedmioty zaliczone już wszystkie, zostało pracę pisać :D Mam nadzieję, że teraz będę miała trochę więcej chwil na paznokcie i bloga :) Jakiś czas temu zawitała do mnie zima, ale niestety szybko się zmyła :( Postanowiłam podjąć próbę jej przywołania i tak oto na moich paznokciach zagościł mani ze śnieżynkami inspirowany cudną bransoletką od Arcy-Dziełka ♥ Bransoletkę noszę całą zimę, jestem w niej zakochana po uszy! Do stworzenia zimowego mani wykorzystałam także najpiękniejszą płytkę do stempli na świecie, czyli B. loves plates B.05 let it snow ♥ Ania z Arcy-Dziełek i Ania z B. loves plates dobrze znają się na swojej robocie - coś jest w tych Aniach, no nie? :D A teraz zapraszam Was na zdjęcia ^^
Etykiety:
Arcy-Dziełka,
B. Loves Plates,
Bourjois,
Flormar,
Golden Rose,
paznokcie,
stempelki,
water marble,
zdobienie
Lokalizacja:
Stargard, Polska
wtorek, 26 stycznia 2016
Elegant with Orly GelFX Forever Crimson & Mirroball
Cześć Ptysie :)
Dziś znowu bohaterką postu będzie moja mama, a dokładniej jej paznokcie :) Moja mama to bardzo elegancka kobieta, która kocha czerwień na paznokciach. Forever Crimson - czyli wieczny szkarłat, brzmi pięknie, co? Orly zadbało, aby nie tylko pięknie brzmiało, ale i pięknie reprezentowało się na paznokciach :) Zestawiłam to cudo z odrobiną Mirroball i srebrnym ornamentem dla pogłębienia elegancji. Mama jak zwykle zachwycona mani, a ja jak zwykle zachwycona aplikacją :) Wiem, że praktycznie przy okazji każdego postu z Orly zachwalam Wam system Gel FX, ale naprawdę warto zainwestować w te produkty. Ja jestem po uszy zakochana w witaminowej bazie ^^ Ale o tym Wam już pisałam :D Więc oglądajcie zdjęcia :)
środa, 13 stycznia 2016
Winter in the galaxy! with NeoNail 5009 Andromeda
Cześć Robaczki :)
Dziś przedstawię Wam moją nową hybrydową znajomość - mowa o marce NeoNail. Na wstępie mogę napisać Wam, że żałuję, że dopiero teraz ta znajomość się narodziła, bo czuję, że wyjdzie z tego niezła przyjaźń :D Potężna paczka przybyła do mnie dokładnie w Wigilię, a jej zawartość mogłyście zobaczyć na facebooku :) Dzień przed sylwestrem uznałam, że muszę wypróbować nowe hybrydy i tak na moje paznokcie trafiła Andromeda *.* Dziewczyny, mówię Wam - miłość od pierwszego wejrzenia! To dosłownie galaktyka zamknięta w hybrydzie! W Wigilię również przybył do mnie prezent gwiazdkowo-zimowy od B. loves plates i uznałam to za znak - trzeba połączyć :D I tak oto w galaktyce zaczęła się zima :D Oglądajcie!
czwartek, 7 stycznia 2016
Barry M Fashion Icon
Hej Misiaki :)
W związku z tym, że nie było nic na sylwestra, mam zamiar pokazać Wam dziś lakier idealny na karnawał. W sumie to nie tylko na karnawał, ale na każdą imprezę o każdej porze roku :D Mowa o Fashion Icon od Barry M z kolekcji Glitterati. Jest to lakier, który pod każdym kątem wygląda inaczej, ale załamuje się pomiędzy granatem a fioletem. Ma pierdyliard drobinek :D Granatowych, fioletowych i holograficznych. U mnie oglądacie go na czarnej bazie. Najpierw chciałam go czymś przyozdobić, ale potem stwierdziłam, że nie ma sensu. On przyćmi wszystko :D Oglądajcie i podziwiajcie tego króla imprez :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



