Powiem Wam, że przygotowania do ślubu i jednoczesne pisanie pracy magisterskiej to chyba trochę za dużo na jedną osobę :( Ciągle brakuje mi czasu, wiecznie się nie wysypiam, zaczyna brakować mi sił. Zaczynać zżerać mnie stres - mam nadzieję, że mu się nie dam i podołam zadaniom! :) Trzymajcie kciuki :) Przez to przegapiałam ważną datę... 3 urodziny bloga! Nie wiem kiedy zleciały te trzy lata :)
A tymczasem chciałabym Wam przedstawić świetny kolorek z najnowszej kolekcji Melrose od Orly w wersji hybrydowej - Gel FX Window Shopping :) To czerwień z dodatkiem soczystej maliny, w różnym oświetleniu zachowuje się inaczej. Największą moc ma w słońcu - oj daje wtedy po oczach :D Ideał na przywitanie wiosny, więc jako dodatek mama wybrała sobie tulipany z płytki B.02 Flower Power od B. loves plates :) Zapraszam na zdjęcia :)



