wtorek, 22 marca 2016

Spring with Orly GelFX Shopping Window

Hej Robaczki :)

Powiem Wam, że przygotowania do ślubu i jednoczesne pisanie pracy magisterskiej to chyba trochę za dużo na jedną osobę :( Ciągle brakuje mi czasu, wiecznie się nie wysypiam, zaczyna brakować mi sił. Zaczynać zżerać mnie stres - mam nadzieję, że mu się nie dam i podołam zadaniom! :) Trzymajcie kciuki :) Przez to przegapiałam ważną datę... 3 urodziny bloga! Nie wiem kiedy zleciały te trzy lata :)

A tymczasem chciałabym Wam przedstawić świetny kolorek z najnowszej kolekcji Melrose od Orly w wersji hybrydowej - Gel FX Window Shopping :) To czerwień z dodatkiem soczystej maliny, w różnym oświetleniu zachowuje się inaczej. Największą moc ma w słońcu - oj daje wtedy po oczach :D Ideał na przywitanie wiosny, więc jako dodatek mama wybrała sobie tulipany z płytki B.02 Flower Power od B. loves plates :) Zapraszam na zdjęcia :)

piątek, 11 marca 2016

Golden Rose Ice Chic 28

Cześć Ptysie :)

Wybaczcie małą przerwę, ale dużo się u mnie działo ostatnio. Najpierw wybyłam na weekend, potem się rozchorowałam i przez tydzień leżałam w łóżku, a potem musiałam nadrobić ten przechorowany tydzień. Poza tym jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń na ślub no i czas mi ucieka przez palce :) 
Dziś pokażę Wam pierwszy lakier z pudełka od Golden Rose z kolekcji Ice Chic :) Zawartość mogłyście podejrzeć na facebooku :) Na pierwszy ogień poszedł uroczy, słodki róż nr 28. Kolorek ma baaaardzo drobny srebrny shimmer, który na paznokciach jest prawie niewidoczny. Podczas malowania nie lubi za bardzo poprawek, u mnie oglądacie dwie warstwy - super wynik jak na taki kolor :) Schnie przeciętnie, dłużej niż seria Color Expret czy Gel Prodigy, ale wysycha na mega połysk. Jeśli dacie mu czas i poczekacie do pełnego wyschnięcia, to top nie jest zupełnie potrzebny - u mnie oglądacie go solo :) Warto pod spód zastosować wygładzającą bazę, ja użyłam Golden Rose Nail Expert Smoothing base - wtedy lakier tworzy piękna taflę :) Obejrzyjcie parę fotek tego uroczego gagatka:

poniedziałek, 22 lutego 2016

Marshmallow, czyli kolory roku 2016 z NeoNail

Cześć Misiaki :)

Gdy na profilu NeoNail zobaczyłam post z kolorami roku 2016 wybranymi przez Pantone Color Institute - Rose Quartz i Serenity, zakochałam się! Pastele! Róże i niebieskości! Moje ukochane połączenie ♥ Od razu chwyciłam moje pastele od NeoNail - 4627 Pink Pudding i 4801 Acapulco - pasują idealnie, co nie? :) Sześcioletnia siostra mojego Kuby gdy zobaczyła moje paznokcie krzyknęła z zachwytu "Wyglądają zupełnie jak pianki!". Kurczę, dzieci są niesamowite - nie wiem dlaczego ja na to wcześniej nie wpadłam ^^ Tak więc zapraszam Was na słodkie paznokcie w kolorach roku z dodatkiem cudnych holograficznych naklejek, również od NeoNail :)

wtorek, 16 lutego 2016

Pusheen with Orly GelFX Mirror Mirror & Pink Chocolate

Hej Kociaki :D

Z pewnością każda z Was wie, że jestem niepoprawną kociarą :D Poza moją najdroższą Hoshi, którą kocham ponad wszystko, uwielbiam też każdego kota na świecie :) A kto nie jest fanem puszystej, szarej kotki, zwanej Pusheen? Ja jestem i jestem niemal pewna, że każda z Was ją zna lub chociaż kojarzy i zapewne przynajmniej lubi :D Gdy dostałam od koleżanki naklejki w Pusheeny nie mogłam się doczekać ich użycia :) Zestawiłam je z hybrydamy z systemu Orly Gel FX szarością Mirror Mirror i akcentem czerwono-różowym Pink Chocolate :) Mani nosiłam z wielką przyjemnością i każdemu pchałam przed nos moje paznokcie :D Psss...  Miałam przeciek, że w Orly też uwielbiają koty ^^ 

środa, 3 lutego 2016

Let it snow ♥ Arcy-Dziełka

Hej Misiaki :)

Ostatnio było u mnie krucho z czasem, bo ostatni semestr magisterki no i wiecie... Ale przedmioty zaliczone już wszystkie, zostało pracę pisać :D Mam nadzieję, że teraz będę miała trochę więcej chwil na paznokcie i bloga :) Jakiś czas temu zawitała do mnie zima, ale niestety szybko się zmyła :( Postanowiłam podjąć próbę jej przywołania i tak oto na moich paznokciach zagościł mani ze śnieżynkami inspirowany cudną bransoletką od Arcy-Dziełka ♥ Bransoletkę noszę całą zimę, jestem w niej zakochana po uszy! Do stworzenia zimowego mani wykorzystałam także najpiękniejszą płytkę do stempli na świecie, czyli B. loves plates B.05 let it snow ♥ Ania z Arcy-Dziełek i Ania z B. loves plates dobrze znają się na swojej robocie - coś jest w tych Aniach, no nie? :D A teraz zapraszam Was na zdjęcia ^^