Ostatnio wiecznie brakuje mi czasu, więc cały czas chodzę w hybrydach :) Nieśmiałe początki wiosny witałam z mani wykonanym hybrydami NeoNail - połączeniem dwóch niebieskości, Fancy Blue i Acapulco ♥ Plus kilka kropelek Andromedy na "kwiatki" ^^ Mani wyglądało bardzo świeżo, super się w nim czułam, nosiłam standardowo 2 tygodnie :) Zapraszam na zdjęcia:
czwartek, 31 marca 2016
wtorek, 22 marca 2016
Spring with Orly GelFX Shopping Window
Hej Robaczki :)
Powiem Wam, że przygotowania do ślubu i jednoczesne pisanie pracy magisterskiej to chyba trochę za dużo na jedną osobę :( Ciągle brakuje mi czasu, wiecznie się nie wysypiam, zaczyna brakować mi sił. Zaczynać zżerać mnie stres - mam nadzieję, że mu się nie dam i podołam zadaniom! :) Trzymajcie kciuki :) Przez to przegapiałam ważną datę... 3 urodziny bloga! Nie wiem kiedy zleciały te trzy lata :)
A tymczasem chciałabym Wam przedstawić świetny kolorek z najnowszej kolekcji Melrose od Orly w wersji hybrydowej - Gel FX Window Shopping :) To czerwień z dodatkiem soczystej maliny, w różnym oświetleniu zachowuje się inaczej. Największą moc ma w słońcu - oj daje wtedy po oczach :D Ideał na przywitanie wiosny, więc jako dodatek mama wybrała sobie tulipany z płytki B.02 Flower Power od B. loves plates :) Zapraszam na zdjęcia :)
piątek, 11 marca 2016
Golden Rose Ice Chic 28
Cześć Ptysie :)
Wybaczcie małą przerwę, ale dużo się u mnie działo ostatnio. Najpierw wybyłam na weekend, potem się rozchorowałam i przez tydzień leżałam w łóżku, a potem musiałam nadrobić ten przechorowany tydzień. Poza tym jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń na ślub no i czas mi ucieka przez palce :)
Dziś pokażę Wam pierwszy lakier z pudełka od Golden Rose z kolekcji Ice Chic :) Zawartość mogłyście podejrzeć na facebooku :) Na pierwszy ogień poszedł uroczy, słodki róż nr 28. Kolorek ma baaaardzo drobny srebrny shimmer, który na paznokciach jest prawie niewidoczny. Podczas malowania nie lubi za bardzo poprawek, u mnie oglądacie dwie warstwy - super wynik jak na taki kolor :) Schnie przeciętnie, dłużej niż seria Color Expret czy Gel Prodigy, ale wysycha na mega połysk. Jeśli dacie mu czas i poczekacie do pełnego wyschnięcia, to top nie jest zupełnie potrzebny - u mnie oglądacie go solo :) Warto pod spód zastosować wygładzającą bazę, ja użyłam Golden Rose Nail Expert Smoothing base - wtedy lakier tworzy piękna taflę :) Obejrzyjcie parę fotek tego uroczego gagatka:
poniedziałek, 22 lutego 2016
Marshmallow, czyli kolory roku 2016 z NeoNail
Cześć Misiaki :)
Gdy na profilu NeoNail zobaczyłam post z kolorami roku 2016 wybranymi przez Pantone Color Institute - Rose Quartz i Serenity, zakochałam się! Pastele! Róże i niebieskości! Moje ukochane połączenie ♥ Od razu chwyciłam moje pastele od NeoNail - 4627 Pink Pudding i 4801 Acapulco - pasują idealnie, co nie? :) Sześcioletnia siostra mojego Kuby gdy zobaczyła moje paznokcie krzyknęła z zachwytu "Wyglądają zupełnie jak pianki!". Kurczę, dzieci są niesamowite - nie wiem dlaczego ja na to wcześniej nie wpadłam ^^ Tak więc zapraszam Was na słodkie paznokcie w kolorach roku z dodatkiem cudnych holograficznych naklejek, również od NeoNail :)
wtorek, 16 lutego 2016
Pusheen with Orly GelFX Mirror Mirror & Pink Chocolate
Hej Kociaki :D
Z pewnością każda z Was wie, że jestem niepoprawną kociarą :D Poza moją najdroższą Hoshi, którą kocham ponad wszystko, uwielbiam też każdego kota na świecie :) A kto nie jest fanem puszystej, szarej kotki, zwanej Pusheen? Ja jestem i jestem niemal pewna, że każda z Was ją zna lub chociaż kojarzy i zapewne przynajmniej lubi :D Gdy dostałam od koleżanki naklejki w Pusheeny nie mogłam się doczekać ich użycia :) Zestawiłam je z hybrydamy z systemu Orly Gel FX szarością Mirror Mirror i akcentem czerwono-różowym Pink Chocolate :) Mani nosiłam z wielką przyjemnością i każdemu pchałam przed nos moje paznokcie :D Psss... Miałam przeciek, że w Orly też uwielbiają koty ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)



