piątek, 29 lipca 2016

Cherry Blossom with NeoNail Madame Butterfly & Milk Shake

Hej Piękne!

Po tych prawie trzech miesiącach witam Was ponownie i mam nadzieję, że znów na stałe :) Należy Wam się parę słów wyjaśnienia. Otóż mam za sobą dwa istotne wydarzenia życiowe - obroniłam magistra i wyszłam za mąż! Brakowało mi czasu na wszystko, dlatego tylko sporadycznie udzielałam się w mediach społecznościowych. Następnie wyjechaliśmy z mężem w podróż poślubną do raju (na Dominikanę) ^^ Jeśli macie ochotę pooglądać parę ujęć ze ślubu i naszej wycieczki to przygotuję dla Was małą relację :)

A teraz przejdźmy do bohatera dzisiejszego postu - mani z użyciem boskiego wakacyjnego różu 4813 Madame Butterfly w towarzystwie 2696 Milk Shake i naklejek wodnych - a to wszystko od NeoNail :) Z nim broniłam się i jak widać przyniosło szczęście, bo mogę już dopisywać kolejne trzy literki przed nazwisko :D Zdjęcia robiłam już z kilkudniowym odrostem - wybaczcie! 

niedziela, 17 kwietnia 2016

Golden Rose Ice Chic 04

Hej Misiaki :)

Chyba każda lakieromaniaczka poszukuje białego ideału. Jest to zadanie co najmniej trudne, ale wydaje mi się, że właśnie je wykonałam :D Golden Rose Ice Chic 04 to biel naprawdę warta uwagi! Dwie warstwy do pełnego krycia, pozwala na drobne poprawki, pędzelek pięknie rozkłada lakier przy skórkach - ja jestem zachwycona :) Do tego cena za pojemność! 6,90 zł za 10,5 ml - to naprawdę dobry deal :) Jedyne co mogę mu zarzucić, to dość długi czas schnięcia, ale wysycha na piękną, błyszczącą taflę :) Aby nosić go solo, warto zostawić do wyschnięcia bez topu, pod zdobienia zaś można użyć topu przyspieszającego wysychanie :) Ja przestaję szukać bieli idealnej - czuję, że Ice Chic 04 będzie moim białym hitem na długo :) Obejrzyjcie to białe cudeńko:

czwartek, 31 marca 2016

Blue flowers with NeoNail Fancy Blue & Acapulco

Hej Piękne :)

Ostatnio wiecznie brakuje mi czasu, więc cały czas chodzę w hybrydach :) Nieśmiałe początki wiosny witałam z mani wykonanym hybrydami NeoNail - połączeniem dwóch niebieskości, Fancy Blue i Acapulco ♥ Plus kilka kropelek Andromedy na "kwiatki" ^^ Mani wyglądało bardzo świeżo, super się w nim czułam, nosiłam standardowo 2 tygodnie :) Zapraszam na zdjęcia:

wtorek, 22 marca 2016

Spring with Orly GelFX Shopping Window

Hej Robaczki :)

Powiem Wam, że przygotowania do ślubu i jednoczesne pisanie pracy magisterskiej to chyba trochę za dużo na jedną osobę :( Ciągle brakuje mi czasu, wiecznie się nie wysypiam, zaczyna brakować mi sił. Zaczynać zżerać mnie stres - mam nadzieję, że mu się nie dam i podołam zadaniom! :) Trzymajcie kciuki :) Przez to przegapiałam ważną datę... 3 urodziny bloga! Nie wiem kiedy zleciały te trzy lata :)

A tymczasem chciałabym Wam przedstawić świetny kolorek z najnowszej kolekcji Melrose od Orly w wersji hybrydowej - Gel FX Window Shopping :) To czerwień z dodatkiem soczystej maliny, w różnym oświetleniu zachowuje się inaczej. Największą moc ma w słońcu - oj daje wtedy po oczach :D Ideał na przywitanie wiosny, więc jako dodatek mama wybrała sobie tulipany z płytki B.02 Flower Power od B. loves plates :) Zapraszam na zdjęcia :)

piątek, 11 marca 2016

Golden Rose Ice Chic 28

Cześć Ptysie :)

Wybaczcie małą przerwę, ale dużo się u mnie działo ostatnio. Najpierw wybyłam na weekend, potem się rozchorowałam i przez tydzień leżałam w łóżku, a potem musiałam nadrobić ten przechorowany tydzień. Poza tym jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń na ślub no i czas mi ucieka przez palce :) 
Dziś pokażę Wam pierwszy lakier z pudełka od Golden Rose z kolekcji Ice Chic :) Zawartość mogłyście podejrzeć na facebooku :) Na pierwszy ogień poszedł uroczy, słodki róż nr 28. Kolorek ma baaaardzo drobny srebrny shimmer, który na paznokciach jest prawie niewidoczny. Podczas malowania nie lubi za bardzo poprawek, u mnie oglądacie dwie warstwy - super wynik jak na taki kolor :) Schnie przeciętnie, dłużej niż seria Color Expret czy Gel Prodigy, ale wysycha na mega połysk. Jeśli dacie mu czas i poczekacie do pełnego wyschnięcia, to top nie jest zupełnie potrzebny - u mnie oglądacie go solo :) Warto pod spód zastosować wygładzającą bazę, ja użyłam Golden Rose Nail Expert Smoothing base - wtedy lakier tworzy piękna taflę :) Obejrzyjcie parę fotek tego uroczego gagatka: