Dziś zaprezentuję Wam Tiger Lily - kolor z kolekcji NeoNail by Patricia Kazadi :) Jest to pastelowa, chłodna, rozbielona lilia, która wieczorami nabiera szarych tonów. Jeeeju, jak ja wspaniale czuję się w takich odcieniach! Najpierw chciałam dać akcent w postaci srebrnej naklejki holograficznej, ale uwierzcie mi - przy tym kolorze nawet holo ginie! Postawiłam na granatowe kwiaty i to był strzał w dziesiątkę :)
środa, 31 sierpnia 2016
wtorek, 16 sierpnia 2016
Sophin Sand Effect 298
Hej Ślicznotki :)
Czasami nachodzi mnie ochota na fakturę na paznokciach i wtedy sięgam po piaski. W moje rączki wpadł Sophin Sand Effect 298. To cudny, ciepły fioletowy piasek tajemniczo połyskujący :) Obracałam paznokciami w słońcu na wszystkie strony - on nie błyszczy, on połyskuje! I to w tak piękny sposób!
czwartek, 4 sierpnia 2016
Orly GelFX Vintage
Cześć Dziewczyny :)
Dziś mam dla Was zdobienie, które nosiłam już dawno temu, bo wiosną - ale taki mani sprawdzi się od wiosny do jesieni :) Główną rolę gra tutaj cudna, rześka mięta Vintage z wiosennej kolekcji Melrose od Orly. Mimo, że to mięta to nadzwyczaj jak na ten kolor "daje po oczach" :D Do nazwy Vintage od razu skojarzyłam sobie kwiatki w tym stylu - i tak powstało to mani :)
piątek, 29 lipca 2016
Cherry Blossom with NeoNail Madame Butterfly & Milk Shake
Hej Piękne!
Po tych prawie trzech miesiącach witam Was ponownie i mam nadzieję, że znów na stałe :) Należy Wam się parę słów wyjaśnienia. Otóż mam za sobą dwa istotne wydarzenia życiowe - obroniłam magistra i wyszłam za mąż! Brakowało mi czasu na wszystko, dlatego tylko sporadycznie udzielałam się w mediach społecznościowych. Następnie wyjechaliśmy z mężem w podróż poślubną do raju (na Dominikanę) ^^ Jeśli macie ochotę pooglądać parę ujęć ze ślubu i naszej wycieczki to przygotuję dla Was małą relację :)
A teraz przejdźmy do bohatera dzisiejszego postu - mani z użyciem boskiego wakacyjnego różu 4813 Madame Butterfly w towarzystwie 2696 Milk Shake i naklejek wodnych - a to wszystko od NeoNail :) Z nim broniłam się i jak widać przyniosło szczęście, bo mogę już dopisywać kolejne trzy literki przed nazwisko :D Zdjęcia robiłam już z kilkudniowym odrostem - wybaczcie!
niedziela, 17 kwietnia 2016
Golden Rose Ice Chic 04
Hej Misiaki :)
Chyba każda lakieromaniaczka poszukuje białego ideału. Jest to zadanie co najmniej trudne, ale wydaje mi się, że właśnie je wykonałam :D Golden Rose Ice Chic 04 to biel naprawdę warta uwagi! Dwie warstwy do pełnego krycia, pozwala na drobne poprawki, pędzelek pięknie rozkłada lakier przy skórkach - ja jestem zachwycona :) Do tego cena za pojemność! 6,90 zł za 10,5 ml - to naprawdę dobry deal :) Jedyne co mogę mu zarzucić, to dość długi czas schnięcia, ale wysycha na piękną, błyszczącą taflę :) Aby nosić go solo, warto zostawić do wyschnięcia bez topu, pod zdobienia zaś można użyć topu przyspieszającego wysychanie :) Ja przestaję szukać bieli idealnej - czuję, że Ice Chic 04 będzie moim białym hitem na długo :) Obejrzyjcie to białe cudeńko:
Subskrybuj:
Posty (Atom)



