Dzisiaj przedstawię Wam mój kolorystyczny hit lata 2016 - jest nim boska mięta o wdzięcznej nazwie Nevermint z kolekcji Gel Polish by Natalia Siwiec od Indigo :) Wyjechałam z nim zarówno na rękach jak i na stopach w podróż poślubną na Dominikanę. Kolor rzucał się w oczy i wspaniale wyglądał zarówno przed wyjazdem do mojej bladej skóry, jak i po powrocie do lekko opalonej ^^ Krótko mówiąc pasuje każdemu! To również jeden z tych kolorów, które się nudzą - nawet po 3 tygodniach :D
sobota, 3 września 2016
środa, 31 sierpnia 2016
NeoNail Tiger Lily by Patricia Kazadi
Hej Ptysie! :)
Dziś zaprezentuję Wam Tiger Lily - kolor z kolekcji NeoNail by Patricia Kazadi :) Jest to pastelowa, chłodna, rozbielona lilia, która wieczorami nabiera szarych tonów. Jeeeju, jak ja wspaniale czuję się w takich odcieniach! Najpierw chciałam dać akcent w postaci srebrnej naklejki holograficznej, ale uwierzcie mi - przy tym kolorze nawet holo ginie! Postawiłam na granatowe kwiaty i to był strzał w dziesiątkę :)
wtorek, 16 sierpnia 2016
Sophin Sand Effect 298
Hej Ślicznotki :)
Czasami nachodzi mnie ochota na fakturę na paznokciach i wtedy sięgam po piaski. W moje rączki wpadł Sophin Sand Effect 298. To cudny, ciepły fioletowy piasek tajemniczo połyskujący :) Obracałam paznokciami w słońcu na wszystkie strony - on nie błyszczy, on połyskuje! I to w tak piękny sposób!
czwartek, 4 sierpnia 2016
Orly GelFX Vintage
Cześć Dziewczyny :)
Dziś mam dla Was zdobienie, które nosiłam już dawno temu, bo wiosną - ale taki mani sprawdzi się od wiosny do jesieni :) Główną rolę gra tutaj cudna, rześka mięta Vintage z wiosennej kolekcji Melrose od Orly. Mimo, że to mięta to nadzwyczaj jak na ten kolor "daje po oczach" :D Do nazwy Vintage od razu skojarzyłam sobie kwiatki w tym stylu - i tak powstało to mani :)
piątek, 29 lipca 2016
Cherry Blossom with NeoNail Madame Butterfly & Milk Shake
Hej Piękne!
Po tych prawie trzech miesiącach witam Was ponownie i mam nadzieję, że znów na stałe :) Należy Wam się parę słów wyjaśnienia. Otóż mam za sobą dwa istotne wydarzenia życiowe - obroniłam magistra i wyszłam za mąż! Brakowało mi czasu na wszystko, dlatego tylko sporadycznie udzielałam się w mediach społecznościowych. Następnie wyjechaliśmy z mężem w podróż poślubną do raju (na Dominikanę) ^^ Jeśli macie ochotę pooglądać parę ujęć ze ślubu i naszej wycieczki to przygotuję dla Was małą relację :)
A teraz przejdźmy do bohatera dzisiejszego postu - mani z użyciem boskiego wakacyjnego różu 4813 Madame Butterfly w towarzystwie 2696 Milk Shake i naklejek wodnych - a to wszystko od NeoNail :) Z nim broniłam się i jak widać przyniosło szczęście, bo mogę już dopisywać kolejne trzy literki przed nazwisko :D Zdjęcia robiłam już z kilkudniowym odrostem - wybaczcie!
Subskrybuj:
Posty (Atom)



