Dziś mam dla Was zdobienie halloweenowe :) Kto powiedział, że Halloween nie może być 'trendy'? Jeśli połączymy kolor Orly z serii Gel FX Trendy i płytkę B. Loves Plates B.09 Spooky Halloween wyjdzie coś naprawdę fajnego :D Wzory, które wybrałam nie są przypadkowe - otóż gdy byłam małą dziewczynką i wszystkie moje koleżanki chciały być księżniczkami, ja marzyłam aby być czarownicą i mieć kota... :) Oglądajcie!
czwartek, 27 października 2016
środa, 5 października 2016
Neon power! B. loves plates
Cześć Dziewczyny!
Dziś mam dla Was mani, które zdecydowanie ma MOC :D Chevron w neonowej wersji skittles przyciągał wzrok każdego - nie dało się go nie zauważyć :) Kolekcja lakierów do stempli Neon Power od B. loves plates podbiła moje serce i od razu wiedziałam, że wykorzystam ją do czegoś szalonego :D Nie mogąc zdecydować się na jeden kolor, po prostu użyłam wszystkie :D
środa, 21 września 2016
Słodkie pożegnanie lata z NeoNail Paradise Citrus
Cześć Piękne!
Lato pożegnało się z nami w pięknym stylu, lipiec powinien się wstydzić, że wrzesień taki piękny! :) W tych ostatnich ciepłych i pełnych słońca dniach towarzyszy mi na paznokciach słodkie, arbuzowe mani. Soczysta limonka Paradice Citrus od NeoNail aż prosiła się o jakieś urocze zdobienie :D I tak z pomocą przyszedł mi kolor Copacabana - z tego połączenia wyszedł arbuz :) Jak był szał na owoce to mnie to nie ruszało, minął - a mi się zachciało :D Ale kto powiedział, że we wrześniu przy tak pięknej pogodzie nie można? :)
sobota, 3 września 2016
Mój hit lata 2016 - Nevermint od Indigo
Hej Słoneczka!
Dzisiaj przedstawię Wam mój kolorystyczny hit lata 2016 - jest nim boska mięta o wdzięcznej nazwie Nevermint z kolekcji Gel Polish by Natalia Siwiec od Indigo :) Wyjechałam z nim zarówno na rękach jak i na stopach w podróż poślubną na Dominikanę. Kolor rzucał się w oczy i wspaniale wyglądał zarówno przed wyjazdem do mojej bladej skóry, jak i po powrocie do lekko opalonej ^^ Krótko mówiąc pasuje każdemu! To również jeden z tych kolorów, które się nudzą - nawet po 3 tygodniach :D
środa, 31 sierpnia 2016
NeoNail Tiger Lily by Patricia Kazadi
Hej Ptysie! :)
Dziś zaprezentuję Wam Tiger Lily - kolor z kolekcji NeoNail by Patricia Kazadi :) Jest to pastelowa, chłodna, rozbielona lilia, która wieczorami nabiera szarych tonów. Jeeeju, jak ja wspaniale czuję się w takich odcieniach! Najpierw chciałam dać akcent w postaci srebrnej naklejki holograficznej, ale uwierzcie mi - przy tym kolorze nawet holo ginie! Postawiłam na granatowe kwiaty i to był strzał w dziesiątkę :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



