Mam Wam do pokazania parę zaległych mani, ale dziś przybywam z tym, co aktualnie mam na paznokciach :) Jestem po uszy zakochana w tym odcieniu Indigo, bije on na głowę nawet mój ukochany z letniej serii Nevermint - mowa tu o Magnifique ♥ Ten kolor to moje niespełnione ślubne marzenie, szkoda, że wyszedł dopiero w jesiennej kolekcji, bo z pewnością to z nim powędrowałabym do ołtarza. To zdecydowanie MÓJ kolor, taki wyśniony, wymarzony, idealny ♥ Kobalt, czysty kobalt bez fioletowych tonów - no spełnienie moich marzeń ^^ I mimo, że znalazł swoje miejsce w kolekcji jesiennej, dla mnie to ideał na zimę. Dlatego zestawiłam go ze śnieżynkami!
czwartek, 15 grudnia 2016
środa, 7 grudnia 2016
Feather Fever with B. Loves Plates & Arcy-Dziełka
Witajcie po kolejnej przerwie :)
Jak wspominałam na Facebooku ostatnio brak mi wolnego czasu. Ten, który zostaje mi jako "wolny" spędzam na wsi i pomagam przy małych cielaczkach - moich i mojego męża cielaczkach :) Powiększa nam się stadko, rodzą się maleństwa jak szalone, a my jesteśmy wykończeni, ale szczęśliwi :)
Dziś mam dla Was zdobienie, które nosiłam już jakiś czas temu, ale bardzo miło je wspominam ^^ Lubię inspirować się bransoletkami i tym razem pastelowa trójka od Arcy-Dziełka spasowała mi się z płytką B. Loves Plates B.08 feather fever. To chyba jedne z najczęściej noszonych przeze mnie bransoletek, ponieważ pasują praktycznie do wszystkiego, są bardzo subtelne i urocze :)
Etykiety:
Arcy-Dziełka,
B. Loves Plates,
Golden Rose,
Jonesy by Adler,
paznokcie,
stempelki,
zdobienie,
Zero Time
Lokalizacja:
Stargard, Polska
czwartek, 27 października 2016
Halloween with Orly Gel FX Trendy & B. Loves Plates
Hej Dziewczyny!
Dziś mam dla Was zdobienie halloweenowe :) Kto powiedział, że Halloween nie może być 'trendy'? Jeśli połączymy kolor Orly z serii Gel FX Trendy i płytkę B. Loves Plates B.09 Spooky Halloween wyjdzie coś naprawdę fajnego :D Wzory, które wybrałam nie są przypadkowe - otóż gdy byłam małą dziewczynką i wszystkie moje koleżanki chciały być księżniczkami, ja marzyłam aby być czarownicą i mieć kota... :) Oglądajcie!
środa, 5 października 2016
Neon power! B. loves plates
Cześć Dziewczyny!
Dziś mam dla Was mani, które zdecydowanie ma MOC :D Chevron w neonowej wersji skittles przyciągał wzrok każdego - nie dało się go nie zauważyć :) Kolekcja lakierów do stempli Neon Power od B. loves plates podbiła moje serce i od razu wiedziałam, że wykorzystam ją do czegoś szalonego :D Nie mogąc zdecydować się na jeden kolor, po prostu użyłam wszystkie :D
środa, 21 września 2016
Słodkie pożegnanie lata z NeoNail Paradise Citrus
Cześć Piękne!
Lato pożegnało się z nami w pięknym stylu, lipiec powinien się wstydzić, że wrzesień taki piękny! :) W tych ostatnich ciepłych i pełnych słońca dniach towarzyszy mi na paznokciach słodkie, arbuzowe mani. Soczysta limonka Paradice Citrus od NeoNail aż prosiła się o jakieś urocze zdobienie :D I tak z pomocą przyszedł mi kolor Copacabana - z tego połączenia wyszedł arbuz :) Jak był szał na owoce to mnie to nie ruszało, minął - a mi się zachciało :D Ale kto powiedział, że we wrześniu przy tak pięknej pogodzie nie można? :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



