czwartek, 2 marca 2017

Orly Gel FX Beautifully Bizarre

No heeeeej :)

Czy po takim czasie nieobecności mogę nazwać się córką marnotrawną paznokciowej blogosfery? :) Nie odzywałam się ponad dwa miesiące - zamarłam nie tylko tutaj, ale także na facebooku i instagramie. Należy Wam się parę słów wyjaśnienia i je dostaniecie, ale jeszcze nie w tym poście :) Jestem przekonana, że mi wybaczycie ;)

Po takiej przerwie w pierwsze cieplejsze dni tego roku przybywam do Was z lekkim mani z użyciem lakieru hybrydowego Orly Gel FX Beautifully Bizarre i płytki B. loves plates B.06 classy and chic. Zaryzykuję stwierdzenie, że to mani jest nie tylko wiosenne, ale także trochę ślubne :) Kolor i wzór są na tyle delikatne i subtelne, że z pewnością nadają się na taką ważną okazję :) Nie było to moim zamysłem podczas malowania - samo wyszło :D
Na przekór temu, jaka pogoda jest teraz, gdy nosiłam to mani na dworze było paskudnie, a zdjęcia musiałam wykonać w sztucznym świetle. Niestety straciły przez to na jakości i podkreśliło to moją przesuszoną w zimowym okresie skórę :( Mam nadzieję, ze mimo to, mani przypadnie Wam do gustu :)

czwartek, 15 grudnia 2016

Indigo Magnifique ♥ Let it snow...

Hej hej! :)

Mam Wam do pokazania parę zaległych mani, ale dziś przybywam z tym, co aktualnie mam na paznokciach :) Jestem po uszy zakochana w tym odcieniu Indigo, bije on na głowę nawet mój ukochany z letniej serii Nevermint - mowa tu o Magnifique ♥ Ten kolor to moje niespełnione ślubne marzenie, szkoda, że wyszedł dopiero w jesiennej kolekcji, bo z pewnością to z nim powędrowałabym do ołtarza. To zdecydowanie MÓJ kolor, taki wyśniony, wymarzony, idealny ♥ Kobalt, czysty kobalt bez fioletowych tonów - no spełnienie moich marzeń ^^ I mimo, że znalazł swoje miejsce w kolekcji jesiennej, dla mnie to ideał na zimę. Dlatego zestawiłam go ze śnieżynkami! 

środa, 7 grudnia 2016

Feather Fever with B. Loves Plates & Arcy-Dziełka

Witajcie po kolejnej przerwie :)

Jak wspominałam na Facebooku ostatnio brak mi wolnego czasu. Ten, który zostaje mi jako "wolny" spędzam na wsi i pomagam przy małych cielaczkach - moich i mojego męża cielaczkach :) Powiększa nam się stadko, rodzą się maleństwa jak szalone, a my jesteśmy wykończeni, ale szczęśliwi :)
Dziś mam dla Was zdobienie, które nosiłam już jakiś czas temu, ale bardzo miło je wspominam ^^ Lubię inspirować się bransoletkami i tym razem pastelowa trójka od Arcy-Dziełka spasowała mi się z płytką B. Loves Plates B.08 feather fever. To chyba jedne z najczęściej noszonych przeze mnie bransoletek, ponieważ pasują praktycznie do wszystkiego, są bardzo subtelne i urocze :)

czwartek, 27 października 2016

Halloween with Orly Gel FX Trendy & B. Loves Plates

Hej Dziewczyny!

Dziś mam dla Was zdobienie halloweenowe :) Kto powiedział, że Halloween nie może być 'trendy'? Jeśli połączymy kolor Orly z serii Gel FX Trendy i płytkę B. Loves Plates B.09 Spooky Halloween wyjdzie coś naprawdę fajnego :D Wzory, które wybrałam nie są przypadkowe - otóż gdy byłam małą dziewczynką i wszystkie moje koleżanki chciały być księżniczkami, ja marzyłam aby być czarownicą i mieć kota... :) Oglądajcie!

środa, 5 października 2016

Neon power! B. loves plates

Cześć Dziewczyny!

Dziś mam dla Was mani, które zdecydowanie ma MOC :D Chevron w neonowej wersji skittles przyciągał wzrok każdego - nie dało się go nie zauważyć :) Kolekcja lakierów do stempli Neon Power od B. loves plates podbiła moje serce i od razu wiedziałam, że wykorzystam ją do czegoś szalonego :D Nie mogąc zdecydować się na jeden kolor, po prostu użyłam wszystkie :D