Dziś mam dla Was kolejne słodkie mani ^^ Tym razem w kolorze uroczej mięty od Orly z systemu hybrydowego Gel FX - Big City Dreams :) Jako uroczy dodatek mega słodki jednorożec z płytki B. Loves Plates B.00 rainbows and unicorns na holograficznym tle ♥ Z takimi paznokciami czułam się trochę jak mała, beztroska dziewczynka - fajnie było znów się tak poczuć!
niedziela, 16 lipca 2017
wtorek, 6 czerwca 2017
Sweetes by NeoNail
Witam Was słodko :)
Dziś krótki post z mani, który zrobiłam na wyjazd na Meet Beauty :) Z racji braku czasu na zdobienia postawiłam na pięć różnych kolorów. Padło na pastele, które skojarzyły mi się z pudrowymi cukierkami :) Jako że na konferencji wybierałam się na warsztaty prowadzone przez NeoNail, to też wszystkie kolory są z tej firmy :)
środa, 17 maja 2017
Orly Gel FX Forget Me Not
Hej Słoneczka!
Ah co za pogoda do nas zawitała! Od razu człowiekowi lepiej :) A ja mam dla Was kolor idealny na takie słoneczne dni - Orly z systemu hybrydowego Gel FX Forget Me Not - to trochę tak, jakby nosić na paznokciach kawałek nieba ♥ Popatrzcie, jaki jest piękny!
wtorek, 9 maja 2017
Olry Gel FX Easy-Off Basecoat + hybryda w ciąży
Hej Dziewczyny!
Dziś przychodzę do Was z dwoma tematami, które fajnie się ze sobą łączą :) Po pierwsze jestem po testach nowej bazy witaminowej od Orly z systemu hybrydowego Gel FX, a po drugie poruszę temat robienia manicure hybrydowego w ciąży zarówno sobie, jak i komuś.
Orly Gel FX Easy-Off Basecoat - Łatwe usuwanie, szybsza usługa, bez uszkodzeń
Producent obiecuje nam zaledwie 5 minut odmaczania, co skraca czas usuwania o połowę. Do zabiegu nie musimy używać primera, a mimo to możemy cieszyć się długotrwałym manicure. Dodatkowo baza wypełniona jest witaminami A, E oraz prowitaminą B5.
czwartek, 6 kwietnia 2017
Orly Gel FX Feel The Funk
Hej Słoneczka :)
Myślałam, że trochę szybciej uda mi się usiąść do tego postu po poprzedniej przerwie, ale czas dosłownie przeleciał mi między palcami. Wam też tak szybko leci? Ale.. Obiecałam Wam wyjaśnienie, dlaczego zniknęłam na tak długo. Otóż spodziewamy się dzidziusia :) Nie zniosłam zbyt dobrze pierwszego trymestru, mimo, że bardzo cieszyłam się (i oczywiście nadal cieszę :)) że jestem w ciąży. Ale wraz z początkiem drugiego trymestru nabrałam nowych sił i tak oto jestem, mam nadzieję, że tym razem na dłużej :)
Dziś mam Wam do pokazania lakier z poprzedniej kolekcji wiosennej Orly - Feel The Funk, w systemie hybrydowym Gel FX. Występuje solo, ponieważ takie cuda nie potrzebują niczego do towarzystwa *.* To setki tysięcy drobinek brokatu utopione w półtransparentnej, fioletowej bazie, które bosko mienią się w słońcu, ale nie tylko! Oj, to mani zwracało na siebie uwagę :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)



