O mnie/Kontakt

Inżynier informatyki po Akademii Morskiej, pierwotnie miałam być weterynarzem jednak moje alergie wykluczyły mnie z zawodu, który sobie wyśniłam. Kocham przebywać na dworze, szczególnie na wsi, wśród zwierząt. Moją największą miłością są koty, od maleńkiego. Jednego nawet jestem życiową towarzyszką: Hoshi (jap. Gwiazda) - ta pani ze mną w avatarze :) Z czystej pasji, amatorsko fotografuję, głównie przyrodę.
Fanka wszystkiego, co niebieskie :) Zaczynając od błękitu, na ciemnym granacie kończąc ;)
Szczęśliwa mężatka i mama ♥
Paznokcie maluję od gimnazjum, ale tak naprawdę większe zdobienia i trudniejsze wzory zaczęłam robić dopiero pod koniec liceum. Natomiast przygoda z hybrydami trwa od 2014 roku :) Przy okazji tworzenia własnej strony na studiach powstał pomysł na stworzenie tego bloga. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i w miarę upływu czasu blog będzie się rozwijał :)

Jestem gotowa podjąć współpracę z firmami kosmetycznymi, głównie lakierowymi. W zamian oferuję rzetelne recenzje kosmetyków, zdjęcia w bardzo dobrej jakości oraz odnośnik do sklepu/firmy wraz z logo.

Kontakt: wyznanialakieroholiczki@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze opinie i uwagi mobilizują mnie do dalszej pracy.
Proszę o nie zostawianie linków do blogów w komentarzach, można na nie trafić przez Wasz profil ;) A mój blog to nie miejsce na reklamę.
Proszę także o nie zapraszanie mnie do siebie, staram się zawsze odwiedzić osobę, która do mnie wpadła :) Nie wyznaję zasady "obserwacja za obserwację".