wtorek, 3 grudnia 2013

Wyniki Mikołajkowego Konkursu

Postanowiłam bardzo szybko dać wyniki, ponieważ nie było też wielu odpowiedzi. Otrzymałam 14 zgłoszeń, jedno nie spełniło warunków, a mianowicie osoba zgłaszająca się nie jest obserwatorem mojego bloga (swoją drogę warunki były tak jasne i proste, że myślałam, że to się nie zdarzy). Wczoraj nie przybyło już żadnego zgłoszenia. Po konsultacji z mamą i Natalią jednogłośnie wybrałyśmy zwyciężczynię.


A jest nią... Tamtararamtamtam (fanfary ^^):


A oto odpowiedź zwyciężczyni:
Mój idealny wieczór wyobrażam sobie tak jak na tym zdjęciu:Wieczór spędzony z narzeczonym w górskiej chatce, poza zasięgiem cywilizacji :) Romantyczna kolacja przy winie w świetle rozpalonego ognia w kominku, poprzedzona szaleństwami na śniegu i zwieńczona wieczornym spacerem, oglądaniem nocnego nieba pełnego gwiazd. Może to oklepana i bardzo romantyczna wersja ale właśnie tak sobie to wyobrażam :)

Wspaniały kolaż wykonany specjalnie na konkurs i cudowny opis. Czytając sama miałam ochotę na taki wieczór, a patrząc na zdjęcia tylko się jeszcze bardziej napaliłam :D Tak więc Kochana sprawdź skrzynkę, bo z pewnością czeka tam na Ciebie mail ode mnie :)

Dziękuję wszystkim za udział w mojej małej zabawie, a zwyciężczyni gorąco gratuluję :)

  

12 komentarzy:

 1. Gratuluję!:) Wygrała najlepsza;)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję! Ach też mi się marzy taki wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje, świetna odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!!

  A co do odpowiedzi miałam dosłownie identycznie napisać ale ostatni czas przelatuje mi tak przez palce, że nie wiem gdzie go szukać...

  OdpowiedzUsuń
 5. o kurczę, nie spodziewałam się ^^ swego czasu ten lakier był na mojej wishliście ale ze względu na problemy z przesyłkami z BPS zrezygnowałam,
  nie wierzę że mi się udało ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje, świetnie dziewczyna to ujęła :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze opinie i uwagi mobilizują mnie do dalszej pracy.
Proszę o nie zostawianie linków do blogów w komentarzach, można na nie trafić przez Wasz profil ;) A mój blog to nie miejsce na reklamę.
Proszę także o nie zapraszanie mnie do siebie, staram się zawsze odwiedzić osobę, która do mnie wpadła :) Nie wyznaję zasady "obserwacja za obserwację".