sobota, 3 września 2016

Mój hit lata 2016 - Nevermint od Indigo

Hej Słoneczka!

Dzisiaj przedstawię Wam mój kolorystyczny hit lata 2016 - jest nim boska mięta o wdzięcznej nazwie Nevermint z kolekcji Gel Polish by Natalia Siwiec od Indigo :) Wyjechałam z nim zarówno na rękach jak i na stopach w podróż poślubną na Dominikanę. Kolor rzucał się w oczy i wspaniale wyglądał zarówno przed wyjazdem do mojej bladej skóry, jak i po powrocie do lekko opalonej ^^ Krótko mówiąc pasuje każdemu! To również jeden z tych kolorów, które się nudzą - nawet po 3 tygodniach :D


Mam dla Was również filmik nagrany na wyspie Saona 

                      
Cała kolekcja kolorów Natalii Siwiec zasługuje na miano hitu lata - zarówno za kolory jak i za pracę z nimi ♥ Jednak Nevermint jest dla mnie wyjątkowy - to mięta inna niż wszystkie! A czy Nevermint to również Wasz hit lata 2016? :)
Post ten jest zgłoszeniem do konkursu organizowanego przez portal zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

14 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze opinie i uwagi mobilizują mnie do dalszej pracy.
Proszę o nie zostawianie linków do blogów w komentarzach, można na nie trafić przez Wasz profil ;) A mój blog to nie miejsce na reklamę.
Proszę także o nie zapraszanie mnie do siebie, staram się zawsze odwiedzić osobę, która do mnie wpadła :) Nie wyznaję zasady "obserwacja za obserwację".